2017/2018
 
úspechy našich žiakov
 
   
úspechy našich žiakov v mimoškolskej činnosti
 
Gratulujeme :-)))
 
 
Tirnavia Trophy
 
celoročná súťaž za školský rok 2016/2017
v oblasti kultúry
vyučujúce SJL, VYV, HUV 2. miesto
ocenenie
návrat hore
   
   
   
prírodné vedy
v
internetová súťaž
iBobor
vyučujúca: Mgr. Zuzana Búbelová
Marek Ďuriš
8.A
Radovan Gavorník 8.A

vyučujúca: Mgr. Gabriela Krivičková
Sarah Mouandová
8.A
Natália Haršányiová 8.B

ocenenie
úspešný
riešiteľ
diplomy
návrat hore
 
   
   
výtvarné umenie
 
Motýle, chrobáky a iný hmyz
vyučujúca: Mgr. Ľubica Kaššovicová

druhá kategória
Radka Aberštíková
4.B

za spoločnú prácu 7.B a 8.B

 

1. miesto

1. miesto
diplomy

návrat hore
 
Moja Trnava
vyučujúca: Mgr. Ľubica Kaššovicová

za priestorovú prácu
Romana Pánisová 8.B
Mário Panáček
8.B
Kristína Orossová
8.A
Tatiana Michlová
8.A
Jakub Jablonovský
8.A
Kristián
Ružinský 8.A

1. miesto
 
návrat hore
 
Európske kultúrne dedičstvo folklór
vyučujúca: Mgr. Ľubica Kaššovicová

tretia kategória
Natália Kudlová 7.B

3. miesto
foto
návrat hore
 
Maľovaný sen Vianoc
vyučujúca: Mgr. Ľubica Kaššovicová

Júlia Masareová 7.A

1. miesto
návrat hore
 
Svet rozprávkových príbehov
vyučujúca: Mgr. Ľubica Kaššovicová

za celý súbor priestorových prác
žiaci 8.B
za konkrétnu časť súboru priestorových prác
Romana Pánisová 8.B
Ivana Vasilečková
8.B
Irena Mišíková
8.B
Anita Matuš
8.B

1. miesto
foto
návrat hore
 
 
 
hudba
 
okresné kolo
Slávik Slovenska
foto      video Lenka      video Miška      video Ninka     video vyhodnotenie

vyučujúca: Mgr. Zuzana Kostolanská

jednotlivci
Nina Dečková 2.B

vyučujúca: Mgr. Gabriela Krivičková

jednotlivci
Michaela Holičová 4.A
Lenka Holičová 9.B



 

1. miesto
foto


1. miesto
foto
3. miesto
foto

návrat hore
 
krajské kolo
Ve Skalici na rínečku
foto    video

vyučujúca: Mgr. Gabriela Krivičková

duo
Lenka Holičová
9.B
Michaela Holičová 4.A

zlaté pásmo
s návrhom na postup
do národného kola

foto
návrat hore
 
regionálne kolo
Detský festival ľudovej hudby Križovany
foto    video Ninka     video duo Miška a Lenka

vyučujúca: Mgr. Zuzana Kostolanská

jednotlivci
Nina Dečková 2.B

vyučujúca: Mgr. Gabriela Krivičková

duo
Lenka Holičová
9.B
Michaela Holičová 4.A

 


strieborné pásmo
foto

zlaté pásmo
s postupom
do krajského kola

foto

návrat hore
 
okresné kolo
Putujeme za ľudovou piesňou
foto   video vyhodnotenie   Ninka, Miška, Lenka, DUO

vyučujúca: Mgr. Zuzana Kostolanská

jednotlivci
Nina Dečková
2.B

vyučujúca: Mgr. Gabriela Krivičková

jednotlivci
Lenka Holičová
9.B
Michaela Holičová 4.A

vyučujúca: Mgr. Gabriela Krivičková

duo
Lenka Holičová
9.B
Michaela Holičová 4.A





1. miesto
foto
 

2. miesto
foto
2. miesto

foto




1. miesto
foto

návrat hore
 
okresné kolo
Vianočné piesne a koledy
vyučujúca: Mgr. Gabriela Krivičková

skupiny piesne
Lenka Holičová
9.B
Michaela Holičová 4.A

skupiny koledy
Lenka Holičová
9.B
Michaela Holičová 4.A

jednotlivci koledy
Lenka Holičová
9.B - foto
Michaela Holičová 4.A - foto

foto     video 

2. miesto
foto


1. miesto
foto
 


1. miesto
2. miesto

návrat hore
   
   
   
šport - 1. stupeň
 
základné skupiny
Školské majstrovstvá okresu vo vybíjanej
najmladší žiaci
vyučujúci: Mgr. Slavomíra Kreutzová, Mgr. Martin Blažek,
Mgr. Viera Bergmannová

Bianka Igazová 4.A
Ema Madleňáková
4.A
Dominika Mikušová 4.A
Michal Gál
4.A
Lukáš Pažítka 4.A
Andrej Sokolovič
4.A
Zoran Šimon
4.A
Monika Hornáková
4.B
Petra Orešanská
4.B
Michaela Pekárová 4.B
Oliver Krajčovič 4.B
Karol Pastierovič 3.A

3. miesto
foto
návrat hore
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2002/2003  2006/2007  2007/2008  2008/2009  2009/2010  2010/2011
2011/2012  2012/2013  2013/2014  2014/2015
  2015/2016  2016/2017 
2017/1018 
úspechy

ZŠ - úspechy - súťaže 2017/2018





vítame vás

oznamujeme

pracujeme

bavíme sa

fotíme sa

úspechy


kontakty

mapa stránok