v
2012/2013
Gratulujeme :-))
úspechy našich žiakov



úspechy našich žiakov v mimoškolskej činnosti
 
 
 
Hollého pamätník

galériagalériagaléria
 
okresné kolo
obvodné kolo
školské kolo
Hollého pamätník
vyučujúca: Mgr. Elena Repíková

Romana Pánisová 3.B - poézia
foto

3. miesto
1. miesto
1. miesto
návrat hore  
 
okresné kolo
obvodné kolo
školské kolo
Hollého pamätník
vyučujúca: Mgr. Mária Jaurová

Lukáš Poláček 7.B - poézia
foto

3. miesto
1. miesto
1. miesto
návrat hore  
 
obvodné kolo
školské kolo
Hollého pamätník
vyučujúca: Mgr. Elena Repíková

Irena Mišíková 3.B - poézia
foto

3. miesto
1. miesto
návrat hore  
 
 
 
šport - 2. stupeň
 
Školské majstrovstvá okresu
Vybíjaná ZŠ mladšie žiačky
vyučujúca: p. Zuzana Žitniaková

Romana Bartová 6.A
Soňa Zelenayová
6.A
Frederika Malá 6.A
Kristína Horváthová
6.A
Kristína Sadloňová  6.B
Kristína Halgošiová
6.A
Kristína Bažányiová 6.A
Patrícia Hlúchová
6.A
Natália Sádecká 6.B
Dominika Malánová
6.B
foto



1. miesto
návrat hore  
 
okresné kolo
Hádzaná ZŠ - chlapci

tréner: Mgr. Richard Matúšek

Erik Hlbocký 6.A
Benjamín Igaz 6.A
Marko Kranec 6.A
Adrián Haršányi 6.A
Maximilián Sitta 6.A
Dávid Novák 7.A
Šimon Kavuliak 8.B
Martin Vrobel 8.B
Tomáš Balažovič 9.A
Adrián Novotný 9.A
foto

2. miesto
návrat hore  
 
okresné kolo
Atletika - skok do výšky
trénerka: Zuzana Žitniaková

Luisa Martinátová 6.A
foto

3. miesto
návrat hore  
 
okresné kolo
Atletika - beh na 60 m
trénerka: Zuzana Žitniaková

Veronika Planetová 8.A
foto

3. miesto
návrat hore  
 
okresné kolo
Školské majstrovstvá
v basketbale ZŠ - žiaci

tréner: Mgr. Richard Matúšek

Erik Hlbocký 6.A
Benjamín Igaz 6.A
Marko Kranec 6.A
Kristián Paulovič 8.A
Šimon Kavuliak 8.B
Martin Vrobel 8.B
Šimon Šefčík 8.B
Adrián Novotný 9.A
foto

3. miesto
návrat hore  
 
 
 
dopravná súťaž

galéria
 
krajské kolo
okresné kolo
Na bicykli bezpečne

vyučujúca: Mgr. Elena Čeligová

Tereza Mašlanková 5.B
Patrícia Piešťanská 5.B
Samuel Dzurek 5.B
Adam Okoličány 5.B
foto

2. miesto
1. miesto
 
návrat hore  
 
 
 
Hliadky mladých zdravotníkov

galériagaléria
 
okresné kolo
HMZ I.
vyučujúca: Mgr. Elena Čeligová

Linda Foltínyová 5.A
Alžbeta Galgóciová 5.A
Lucia Bažíková 5.A
Denisa Ryšavá 5.A
Terézia Kravecová 5.B
foto

1. miesto
 
návrat hore  
 
okresné kolo
HMZ II.
vyučujúca: Mgr. Elena Čeligová

Dominika Matúšová 7.B
Tatiana Homolová 7.B
Diana Gombíková 8.A
Lucia Sláviková 8.A
Michaela Bažíková 8.
A
foto

1. miesto
 
návrat hore  
 
 
 
prírodné vedy

galériagaléria
 
okresné kolo
Matematická olympiáda -
Z5
vyučujúca: Mgr. Mária Rusnáková

Alan Bohún 5.B  
foto

 

1. miesto

Katarína Pekárová 5.B  
foto

2. miesto
návrat hore  
 
okresné kolo
Matematická olympiáda -
Z7
vyučujúca: Mgr. Eva Cúciková

Dalibor Drgoň 7.A  
foto



2. miesto
návrat hore  
 
okresné kolo
Matematická olympiáda -
Z8
vyučujúca: Mgr. Elena Čeligová

Lucia Sláviková 8.A  
foto



1
. miesto
návrat hore  
 
okresné kolo
Matematická olympiáda -
Z9
vyučujúca: Mgr. Mária Rusnáková

Petra Sokolovská 9.A  
foto

 

2. miesto

Lucia Morvayová 9.A  
foto

4. miesto
návrat hore  
 
 
 
výtvarné umenie
 
okres
Čínske draky
vyučujúca: Mgr. Ľubica Kaššovicová

Lucia Rakovská 7.A
foto



1. miesto
návrat hore  
 
okresné kolo
Moja Trnava
vyučujúca: Mgr. Ľubica Kaššovicová

Simona Bieliková 8.A
foto



2
. miesto
návrat hore  
 
 
 
ďalšie umelecké súťaže
 
literárna súťaž
Prvosienky
vyučujúca: Mgr. Mária Jaurová

Jakub Petrík 7.B
foto
Viktória Gašparíková 8.A
foto



2. miesto
návrat hore  
 
literárna súťaž
Prvosienky
vyučujúca: Mgr. Mária Jaurová

Paulína Belavá 6.B
foto
Veronika Planetová 8.A
foto



3. miesto
návrat hore  
 
literárna súťaž
Čaro Vianoc
vyučujúca: Mgr. Mária Jaurová

Tatiana Homolová 7.B
foto



1. miesto
návrat hore  
 
literárna súťaž
Čaro Vianoc
vyučujúca: Mgr. Iveta Reptová

Lukáš Zverbík 8.B
foto



1
. miesto

Alexandra Goffová 8.B
foto

2. miesto
návrat hore  
 
 
 
hudba

galériavideo
 
školské kolo
Putujeme za ľudovou piesňou
vyučujúca: Mgr. Dagmar Ráciková

Alexandra Jakubcová 4.B
foto

1. miesto
návrat hore  
 
 
 
šport - 1. stupeň
 
okresné kolo
Školské majstrovstvá vo vybíjanej
najmladšie žiačky
vyučujúca: p. Zuzana Žitniaková

Demovičová Karolína 4.A
Demovičová Dominika
4.A
Nováková Nina 4.A
Haršányová Kristína
4.A
Bažányová Kristína 4.B
Martinátová Laura
4.B
Velická Lujza 4.B
Adamcová Vanessa
4.B
Brestovanská Lucia 3.B
Bartová Nikola
3.B
Jaubčeková Hana 3.A
foto



1. miesto
návrat hore  
návrat hore
 
okresné kolo
Školské majstrovstvá vo vybíjanej
najmladší žiaci
vyučujúca: Mgr. Júlia Fridrichová

Gašparík Michal 4.A
Krajčovič Martin
4.A
Piešťanský Mirko 4.A
Sokolovič Matej
4.A
Kosmál Patrik 4.B
Kolarovič Samko
4.A
Staráček Ondrej 4.B
Nižnanský Boris
4.B
Paulíny Rastík 3.B
Minárech Filip
3.B
Jablonovský Jakub 3.A
foto



2. miesto
návrat hore  
 
 
 
žiaci úspešní v mimoškolskej činnosti
 
Kristína Madarásová 8.A - bikros

foto

Majstrovstvá Európy Belgicko
Európsky pohár Taliansko 
Slovenský pohár
Česko-moravský pohár

5. miesto
4. miesto
2. miesto
5. miesto
návrat hore  
 
František Jablčník 3.B - plávanie

foto

Medzinárodné plavecké preteky mladších žiakov

4x50m polohové preteky
4x50m voľný spôsob
200m polohové pretky
200m voľný spôsob
100m znak
100m voľný spôsob

 

1. miesto
1. miesto
1. miesto
1. miesto
2. miesto
3. miesto

návrat hore  
 
Karolína Neuová 1.A - karate - kumite

foto

Majstrovstvá Slovenska detí a mládeže
2. kolo Bratislavského pohára
2. kolo Slovenského pohára detí, žiakov a ml. dorastu
4. kolo Majstrovstvá AKB

2. miesto
2. miesto
3. miesto
2. miesto
návrat hore
 
Daniel Tarabík 3.B - hasič

Súťaž mladých hasičov okresné kolo

1. miesto
návrat hore  
 

úspechy





vítame vás

oznamujeme

pracujeme

bavíme sa

fotíme sa

úspechy


kontakty

mapa stránok

ZŠ - úspechy - súťaže 2012/2013
2002/2003  2006/2007  2007/2008  2008/2009  2009/2010  2010/2011
2011/2012  2012/2013  2013/2014  2014/2015
  2015/2016  2016/2017