v
2011/2012
Gratulujeme :-))
úspechy našich žiakov


 
 
 
Hollého pamätník
 
okres, kraj
Hollého pamätník
vyučujúca: Mgr. Mária Jaurová

Lukáš Poláček 6.B - poézia

1. miesto
3. miesto
návrat hore
 
školské kolo
Hollého pamätníka
1. stupeň
vyučujúca: Mgr. Jarmila Miháliková
vyučujúca: Mgr. Elena Repíková

Irenka Mišíková 2.B - poézia - 1. miesto
David Bernát 4.B - próza - 1. miesto

galéria
návrat hore  

 

školské kolo
Hollého pamätníka
2. stupeň
vyučujúca: Mgr. Mária Jaurová
vyučujúca: Mgr. Ľubica Kaššovicová

Lukáš Poláček 6.B - poézia - 1. miesto
Lucia Rakovská 6.A - próza - 1. miesto

video
galéria 1
galéria 2
návrat hore  
 
 
 
šport - 2. stupeň

 

okres
Basketbal - žiaci

tréner: Mgr. Richard Matúšek

Patrik Mikyska 9.A
Marcel Chudý 9.A
Marek Kovár 9.A
Marek Hanzel 9.A
Lukáš Péchy 9.A
Peter Čmilanský 9.A
Peter Galbavý 9.A
David Malatinský 9.A
David Kotvas 9.A
Lukáš Války 9.A
Tomáš Opálek 9.A

1. miesto
návrat hore  

 

okres, región, kraj
Basketbal - žiačky
trénerka: Zuzana Žitniaková

Karolína Mikysková 9.A
Petra Rajská 9.A
Hana Naništová 9.A
Lenka Naništová 9.A
Vladimíra Szudová 9.A
Nikoleta Hujsiová 9.A
Lucia Školníková 9.A
Miroslava Karaffová 9.A
Tatiana Mitasová 9.A
Nikola Neubauerová
9.A
Tereza Tavaliová 9.A

1. miesto
1. miesto
1. miesto
návrat hore  

 

okres, región, kraj
Hádzaná - žiačky
trénerka: Zuzana Žitniaková

Karolína Mikysková 9.A
Petra Rajská 9.A
Hana Naništová 9.A
Lenka Naništová 9.A
Vladimíra Szudová 9.A
Nikoleta Hujsiová 9.A
Lucia Školníková 9.A
Miroslava Karaffová 9.A
Tatiana Mitasová 9.A
Petra Sokolovská 8.A

2. miesto
1. miesto
1. miesto
diplom
pohár
návrat hore  

 

okres, región, kraj
Hádzaná - žiaci

tréner: Mgr. Richard Matúšek

Patrik Mikyska 9.A
Marcel Chudý 9.A
Marek Kovár 9.A
Marek Hanzel 9.A
Lukáš Péchy 9.A
Peter Čmilanský 9.A
Peter Galbavý 9.A
David Malatinský 9.A
David Kotvas 9.A
Lukáš Války 9.A
Tomáš Opálek 9.A

1. miesto
1. miesto
1. miesto
diplom
pohár
návrat hore  

 

okres
Rope Skipping

tréner: Mgr. Richard Matúšek

Marcel Chudý 9.A
Marek Hanzel 9.A



2. miesto
3. miesto
návrat hore  

 

okres
Atletika - hod kriketkou

tréner: Mgr. Richard Matúšek
trénerka: Zuzana Žitniaková

Marcel Chudý 9.A
Petra Rajská 9.A




2
. miesto
3. miesto
návrat hore  

 

okres
Atletika - štafeta 4x60m
trénerka: Zuzana Žitniaková

Hana Naništová 9.A
Lenka Naništová 9.A
Lucia Školníková 9.A
Petra Rajská 9.A

3. miesto
návrat hore  
 
okres
Atletika - cezpoľný beh
trénerka: Zuzana Žitniaková

Hana Naništová 9.A
Lenka Naništová 9.A
Lucia Školníková 9.A

1. miesto
návrat hore  

 

okres
Atletika
trénerka: Zuzana Žitniaková

Karolína Mikysková 9.A
Petra Rajská 9.A
Hana Naništová 9.A
Lenka Naništová 9.A
Vladimíra Szudová 9.A
Nikoleta Hujsiová 9.A
Lucia Školníková 9.A
Miroslava Karaffová 9.A
Tatiana Mitasová 9.A
Petra Sokolovská 8.A

2. miesto
návrat hore  

 

okres
Memoriál M. Zavarskej - žiačky
trénerka: Zuzana Žitniaková

Karolína Mikysková 9.A
Vladimíra Szudová 9.A
Hana Naništová 9.A
Lenka Naništová 9.A
Lucia Školníková 9.A

1. miesto
návrat hore  

 

 
 
Hliadky mladých zdravotníkov

 

územná súťaž
DMZ I.
vyučujúca: Mgr. Elena Čeligová

Linda Foltínyová 4.A
Alžbeta Galgóciová 4.A
Lucia Bažíková 4.A
Denisa Ryšavá 4.A
Terezka Kravecová 4.B

2. miesto
galéria
návrat hore  

 

územná súťaž
DMZ II.
vyučujúca: Mgr. Elena Čeligová

Diana Gombíková 7.A
Lucia Sláviková 7.A
Michaela Bažíková 7.
A
Dominika Matúšová 6.B
Alexandra Janigová 6.B

1. miesto
galéria
návrat hore  

 

 
 
výtvarné umenie

 

okres
Víly, škriatkovia, elfovia
vyučujúca: Mgr. Ľubica Kaššovicová

Samuel Koštrna 6.B
Matúš Demovič
6.B
Matúš Matušák 6.B



1. miesto
1. miesto
3. miesto
návrat hore  
 
okresné kolo
Maľovaný sen Vianoc
vyučujúca: Mgr. Ľubica Kaššovicová

Nataly Tibenská 4.B
Diana Silná
4.B

2. miesto
návrat hore  
 
 
 
ďalšie umelecké súťaže

 

literárna súťaž kategória B
Prvosienky
vyučujúca: Mgr. Mária Jaurová

poézia B - Tatiana Homolová 6.B

2. miesto
diplom
návrat hore  

 

literárna súťaž kategória C
Prvosienky
vyučujúca: Mgr. Mária Hrnčíriková

poézia C - Lenka Bojnanská 8.A

2. miesto
diplom
návrat hore  

 

literárna súťaž kategória B, C, C
Prvosienky
vyučujúca: Mgr. Iveta Reptová

próza C - Nikola Hujsiová 9.A

2. miesto
diplom
návrat hore  

 

literárna súťaž kategória 1.
Najkrajší prázdninový zážitok
vyučujúca: Mgr. Mária Jaurová

Ľuboš Teyerl 7.A
Viktória Gašparíková 7.A

1. miesto
diplom
2. miesto
diplom
návrat hore  

 

 
 
 
hudba

 

regionálne kolo
Putujeme za ľudovou piesňou
vyučujúca: Mgr. Júlia Fridrichová

Sabinka Chabanová 2.A

2. miesto
návrat hore  

 

okresné kolo
Putujeme za ľudovou piesňou
vyučujúca: Mgr. Júlia Fridrichová

Sabinka Chabanová 2.A

galéria
diplom

1. miesto
návrat hore  
 
školské kolo
Putujeme za ľudovou piesňou
vyučujúca: Mgr. Júlia Fridrichová

Sabinka Chabanová 2.A

galéria
video
1. miesto
návrat hore  

 

krajské kolo
Slávik Slovenska 2012
vyučujúca: Gabriela Krivičková

Sabinka Chabanová 2.A

galéria
diplom
mp3
návrat hore 2. miesto

 

okresné kolo
Slávik Slovenska 2012
vyučujúca: Gabriela Krivičková

Sabinka Chabanová 2.A

galéria
diplom
video
návrat hore 1. miesto
 
 
 
šport - 1. stupeň

 

okresné kolo
Vybíjaná
najmladšie žiačky 1. stupeň 1. miesto
diplom
pohár
návrat hore
 
okresné kolo
Vybíjaná

najmladší žiaci 1. stupeň

2. miesto
diplom
pohár
návrat hore
 
regionálne kolo
Kinderiáda
vyučujúca: p. Zuzana Žitniaková

beh na 60m Martinátová Luisa 5.A



1. miesto
návrat hore
 
regionálne kolo
Kinderiáda
vyučujúca: p. Zuzana Žitniaková

skok do diaľky s rozbehom Martinátová Luisa 5.A



1. miesto
návrat hore
 
regionálne kolo
Kinderiáda - beh na 60 m
vyučujúca: Mgr. Jarmila Miháliková

Paulíny Rastík 2.B



2. miesto
návrat hore
 





vítame vás

oznamujeme

pracujeme

bavíme sa

fotíme sa

úspechy


kontakty

mapa stránok

ZŠ - úspechy - súťaže 2011/2012

úspechy
2002/2003  2006/2007  2007/2008  2008/2009  2009/2010  2010/2011
2011/2012  2012/2013  2013/2014  2014/2015
  2015/2016  2016/2017