v
2010/2011
Gratulujeme :-))
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hollého pamätník
 
Školské kolo
Hollého pamätníka
výsledky
galéria 1
galéria 2
návrat hore  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
šport - 2. stupeň
v

Majstrovstvá Slovenska
v basketbale - žiačky

trénerka: Zuzana Žitniaková

Karolína Mikysková 8.A
Petra Rajská 8.A
Hana Naništová 8.A
Lenka Naništová 8.A
Vladimíra Szudová 8.A
Nikoleta Hujsiová 8.A
Lucia Školníková 8.A
Miroslava Karaffová 8.A
Tatiana Mitasová 8.A
Nikoleta Neubauerová 8.A

3. miesto
diplom
pohár
cena All Stars
galéria
návrat hore  
v
Majstrovstvá kraja
v basketbale - žiačky

trénerka: Zuzana Žitniaková

Karolína Mikysková 8.A
Petra Rajská 8.A
Hana Naništová 8.A
Lenka Naništová 8.A
Vladimíra Szudová 8.A
Nikoleta Hujsiová 8.A
Lucia Školníková 8.A
Miroslava Karaffová 8.A
Tatiana Mitasová 8.A
Tereza Tavaliová 8.A
Nikoleta Neubauerová 8.A

Dominika Wahidová
7.A

1. miesto
diplom

pohár
návrat hore  

v

Majstrovstvá regiónu
v basketbale - žiačky
trénerka: Zuzana Žitniaková

Karolína Mikysková 8.A
Petra Rajská 8.A
Hana Naništová 8.A
Lenka Naništová 8.A
Vladimíra Szudová 8.A
Nikoleta Hujsiová 8.A
Lucia Školníková 8.A
Miroslava Karaffová 8.A
Tatiana Mitasová 8.A

1. miesto
diplom
návrat hore  

v

Majstrovstvá okresu
v basketbale - žiačky
trénerka: Zuzana Žitniaková

Karolína Mikysková 8.A
Petra Rajská 8.A
Hana Naništová 8.A
Lenka Naništová 8.A
Vladimíra Szudová 8.A
Nikoleta Hujsiová 8.A
Lucia Školníková 8.A
Nikola Neubauerová 8.A

1. miesto
diplom
návrat hore  

v

Majstrovstvá kraja
v hádzanej - žiačky
trénerka: Zuzana Žitniaková

Karolína Mikysková 8.A
Petra Rajská 8.A
Hana Naništová 8.A
Lenka Naništová 8.A
Vladimíra Szudová 8.A
Nikoleta Hujsiová 8.A
Lucia Školníková 8.A
Miroslava Karaffová 8.A
Tatiana Mitasová 8.A
Tereza Tavaliová 8.A
Nikoleta Neubauerová 8.A

Dominika Wahidová
7.A

3. miesto
diplom
návrat hore  

v

 
Majstrovstvá regiónu
v hádzanej - žiačky
trénerka: Zuzana Žitniaková

Karolína Mikysková 8.A
Petra Rajská 8.A
Hana Naništová 8.A
Lenka Naništová 8.A
Vladimíra Szudová 8.A
Nikoleta Hujsiová 8.A
Lucia Školníková 8.A
Miroslava Karaffová 8.A
Tatiana Mitasová 8.A
Tereza Tavaliová 8.A
Nikoleta Neubauerová 8.A

Dominika Wahidová
7.A

1. miesto
diplom
návrat hore  

v

Majstrovstvá okresu
v hádzanej - žiačky
trénerka: Zuzana Žitniaková

Karolína Mikysková 8.A
Petra Rajská 8.A
Hana Naništová 8.A
Lenka Naništová 8.A
Vladimíra Szudová 8.A
Nikoleta Hujsiová 8.A
Lucia Školníková 8.A
Miroslava Karaffová 8.A
Tatiana Mitasová 8.A
Tereza Tavaliová 8.A
Nikoleta Neubauerová 8.A

Dominika Wahidová
7.A

1. miesto
diplom

pohár
návrat hore  

v

Majstrovstvá regiónu
v hádzanej - žiaci
tréner: Mgr. Richard Matúšek

Patrik Mikyska 8.A
Marcel Chudý 8.A
Marek Kovár 8.A
Marek Hanzel 8.A
Lukáš Péchy 8.A
Peter Čmilanský 8.A
Peter Galbavý 8.A
David Malatinský 8.A
David Kotvas 8.A
Lukáš Černý 8.A
Adam Vajdík 7.A

2. miesto
diplom
návrat hore  

v

Majstrovstvá okresu
v hádzanej - žiaci

tréner: Mgr. Richard Matúšek

Patrik Mikyska 8.A
Marcel Chudý 8.A
Marek Kovár 8.A
Marek Hanzel 8.A
Lukáš Péchy 8.A
Peter Čmilanský 8.A
Peter Galbavý 8.A
David Malatinský 8.A
David Kotvas 8.A
Lukáš Černý 8.A
Adam Vajdík 7.A

1. miesto
diplom

pohár
návrat hore  

v

Memoriál
M. Zavarskej - žiačky
trénerka: Zuzana Žitniaková

Karolína Mikysková 8.A
Petra Rajská 8.A
Hana Naništová 8.A
Lenka Naništová 8.A
Lucia Školníková 8.A

2. miesto
diplom

pohár
návrat hore  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hliadky mladých zdravotníkov

 

okresné kolo
HMZ I.
vyučujúca: Mgr. Elena Čeligová

Linda Foltínyová 3.A
Alžbeta Galgóciová 3.A
Lucia Bažíková 3.A
Denisa Ryšavá 3.A
Dominika Šlahorová 3.B

2. miesto
galéria
diplom
návrat hore  
 
okresné kolo
HMZ II.
vyučujúca: Mgr. Elena Čeligová

Kristína Salvianyová 9.B
Mária Racková 9.B
Eva Čáliková 9.B
Silvia Topolská 9.B
Michaela Bažíková 6.
A

2. miesto
galéria
diplom
návrat hore  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dejepis

v

okresné kolo
Dejepisná olympiáda
vyučujúca: Mgr. Alena Mrnková

Lucia Morvayová 7.A

3. miesto
diplom
návrat hore  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
prírodné vedy

 

okresné kolo
Pytagoriáda
vyučujúca: Mgr. Eva Cúciková

Dalibor Drgoň 5.A  P5

1. miesto
návrat hore  
 
obvodné kolo
Pytagoriáda

vyučujúca: Mgr. Júlia Fridrichová

Katarína Pekárová 3.B  P3

3. miesto
diplom
návrat hore  

 

obvodné kolo
Matematická olympiáda -
Z7
vyučujúca: Mgr. Mária Rusnáková

Petra Sokolovská 7.A  

3. miesto
návrat hore  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
výtvarné umenie

v

okresné kolo
Aranžovanie
vyučujúca: Mgr. Ľubica Kaššovicová

Diana Gombíková 6.A
1. miesto      povinná väzba
2. miesto        voľná väzba




diplom
diplom
návrat hore  
 
okresné kolo
Moja Trnava
vyučujúca: Mgr. Ľubica Kaššovicová

Pavlína Belavá 4.A


1. miesto
diplom
návrat hore  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
hudba

v

regionálne kolo
Putujeme za ľudovou piesňou
vyučujúca: Gabriela Krivičková

Sabinka Chabanová 1.A

1. miesto
diplom

galéria
 zoznam videí video 1 video 2 video 3
návrat hore  

v

okresné kolo
Putujeme za ľudovou piesňou
vyučujúca: Gabriela Krivičková

Sabinka Chabanová 1.A

1. miesto
diplom

galéria
video
návrat hore  
 
školské kolo
Putujeme za ľudovou piesňou
vyučujúca: Gabriela Krivičková

Sabinka Chabanová 1.A

1. miesto
výsledky
galéria
návrat hore  

v

Pieseň o Vianociach
vyučujúca: Gabriela Krivičková

Sabinka Chabanová 1.A     1. miesto

diplom
galéria
video
návrat hore  

v

Pieseň o Mikulášovi
vyučujúca: Gabriela Krivičková

Sabinka Chabanová 1.A     2. miesto

diplom
galéria
video
návrat hore  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
šport - 1. stupeň

v

regionálne kolo
Kinderiáda
vyučujúca: Mgr. Dáša Ráciková

Benjamín Igaz 4.A    diplom

1. miesto
viac info

galéria
návrat hore  
 





vítame vás

oznamujeme

pracujeme

bavíme sa

fotíme sa

úspechy


kontakty

mapa stránok

ZŠ - úspechy - súťaže 2010/2011

úspechy
2002/2003  2006/2007  2007/2008  2008/2009  2009/2010  2010/2011  2011/2012  2012/2013  2013/2014  2014/2015  2015/2016  2016/2017