v
2009/2010
Gratulujeme :-))
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hollého pamätník
 
školské kolo
Hollého pamätníka
výsledky
galéria
návrat hore
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
výtvarné umenie
 

Plagátová súťaž
Európskej komisie

vyučujúca: Mgr. Ľubica Kaššovicová

Nina Beránková 5.A
Michaela Bažíková
5.A
Diana Gombíková
5.A
Lucia Sláviková 5.A

oslavy
20. výročia Dohovoru o právach dieťaťa
galéria
návrat hore
 
Maliarska súťaž
pre ZŠ Európskej únie
vyučujúca: Mgr. Ľubica Kaššovicová

Hanka Naništová 7.A
Lenka Naništová
7.A
Karolína Mikysková
7.A
Lucia Školníková 7.A
Mirka Karaffová
7.A

Mierová výzva
z Turecka 2010

na tému
Mier a priateľstvo
galéria
návrat hore
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ďalšie umelecké súťaže
Deviatková Marienka
vyučujúca: Mgr. Elena Repíková

Jurko Staráček 4.A
Matúš Matušák 4.A

Cena
za najlepšie zveršovanie prečítanej knihy
galéria
viac info
návrat hore
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hliadky mladých zdravotníkov
okresné kolo
HMZ I.
vyučujúca: Mgr. Elena Čeligová

Lucia Sláviko 5.A
Miška Bažíková 5.A
Róbert Karaba 5.A
Tatiana Homolová 4.B
Ondrej Tepala 4.B

1. miesto
galéria
návrat hore
 
okresné kolo
HMZ II.
vyučujúca: Mgr. Elena Čeligová

Nikola Foltínyová 9.B
Soňa Jasencová 9.B
Kristína Salvianiová 8.B
Mária Racková 8.B
Eva Čáliková 8.B

1. miesto
galéria
návrat hore
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
šport - 2. stupeň
 
Majstrovstvá Slovenska
Nestle basket cup - dievčatá
trénerka: Zuzana Žitniaková

Lenka Naništová 7.A
Hana Naništová 7.A
Petra Rajská 7.A
Karolína Mikysková 7.A
Mirka Karaffová 7.A
Nikola Hujsiová 7.A
Nikola Neubauerová 7.A
Vanessa Drozdíková 7.A
Lucia Školníková 7.A
Vladka Szudová 7.A

4. miesto
diplom
návrat hore
 
Majstrovstvá kraja
Nestle basket cup - žiačky
trénerka: Zuzana Žitniaková

Lenka Naništová 7.A
Hana Naništová 7.A
Petra Rajská 7.A
Karolína Mikysková 7.A
Mirka Karaffová 7.A
Nikola Hujsiová 7.A
Nikola Neubauerová 7.A
Vanessa Drozdíková 7.A
Lucia Školníková 7.A
Vladka Szudová 7.A

1. miesto
diplom

pohár
návrat hore
 
Majstrovstvá kraja
vo vybíjanej ZŠ - žiačky
trénerka: Zuzana Žitniaková

Lenka Naništová 7.A
Hana Naništová 7.A
Petra Rajská 7.A
Karolína Mikysková 7.A
Mirka Karaffová 7.A
Táňa Mitasová 7.A
Terka Tavaliová 7.A
Vanessa Drozdíková 7.A
Dominika Wahidová 6.A
Vladka Szudová 7.A
Kristína Kosmálová 6.B

2. miesto
diplom

pohár
návrat hore
 
Majstrovstvá kraja
Nestle basket cup - žiaci

tréner: Mgr. Richard Matúšek

Peter Čmilanský 7.A
Lukáš Péchy 7.A
Marek Kovár 7.A
Patrik Mikyska 7.A
Peter Galbavý 7.A
Lukáš Války 7.A
Adam Vajdík 6.A

3. miesto
diplom

pohár
návrat hore
 
Majstrovstvá regiónu
vo vybíjanej ZŠ - ml. žiačky
trénerka: Zuzana Žitniaková

Lenka Naništová 7.A
Hana Naništová 7.A
Petra Rajská 7.A
Karolína Mikysková 7.A
Mirka Karaffová 7.A
Táňa Mitasová 7.A
Terka Tavaliová 7.A
Vanessa Drozdíková 7.A
Dominika Wahidová 6.A
Vladka Szudová 7.A
Kristína Kosmálová 6.B

1. miesto
diplom
návrat hore
 
Majstrovstvá regiónu
v hádzanej ZŠ - žiaci
tréner: Mgr. Richard Matúšek

Peter Čmilanský 7.A
Lukáš Péchy 7.A
Marek Kovár 7.A
Tomáš Opálek 7.A
Peter Galbavý 7.A
Lukáš Války 7.A
Adam Vajdík 6.A
Marek Hanzel 7.A
Marcel Chudý 7.A
Lukáš Šípoš 7.A
Jakub Johanes 9.B

2. miesto
diplom
návrat hore
 
Majstrovstvá regiónu
v hádzanej ZŠ - žiačky
trénerka: Zuzana Žitniaková

Lenka Naništová 7.A
Hana Naništová 7.A
Petra Rajská 7.A
Vladka Szudová 7.A
Mirka Karaffová 7.A
Nikola Trníková 9.A
Simona Pavlíková 9.A

2. miesto
diplom
návrat hore
 
Majstrovstvá okresu
vo vybíjanej ZŠ - ml. žiačky
trénerka: Zuzana Žitniaková

Lenka Naništová 7.A
Hana Naništová 7.A
Petra Rajská 7.A
Karolína Mikysková 7.A
Mirka Karaffová 7.A
Táňa Mitasová 7.A
Terka Tavaliová 7.A
Vanessa Drozdíková 7.A
Dominika Wahidová 6.A
Vladka Szudová 7.A
Kristína Kosmálová 6.B

1. miesto
diplom
návrat hore
 
Majstrovstvá okresu
v hádzanej ZŠ - žiačky
trénerka: Zuzana Žitniaková

Lenka Naništová 7.A
Hana Naništová 7.A
Nikola Neubauerová 7.A
Vladka Szudová 7.A
Nikola Hujsiová 7.A
Vanessa Drozdíková 7.A
Lucia Školníková 7.A
Nikola Trníková 9.A
Simona Pavlíková 9.A

1. miesto
diplom
návrat hore
 
Majstrovstvá okresu
v basketbale ZŠ - žiačky
trénerka: Zuzana Žitniaková

Lenka Naništová 7.A
Hana Naništová 7.A
Petra Rajská 7.A
Nikola Hujsiová 7.A
Karolína Mikysková 7.A
Nikola Trníková 9.A
Simona Pavlíková 9.A
Lucia Višňovská 9.A
Michaela Hučková 9.A
Katarína Šimíková 9.A

1. miesto
diplom
návrat hore
 
Majstrovstvá okresu
v hádzanej ZŠ - žiaci

 
tréner: Mgr. Richard Matúšek

Patrik Mikyska 7.A
David Kotvas 7.A
Marek Kovár 7.A
Peter Kaššák
9.A
Peter Galbavý 7.A
Lukáš Války 7.A
Adam Vajdík 6.A
Marek Hanzel 7.A
Marcel Chudý 7.A
Jakub Johanes 9.B

2. miesto
diplom
návrat hore
 
Majstrovstvá okresu
v basketbale ZŠ - žiaci
tréner: Mgr. Richard Matúšek

výber

3. miesto
diplom
návrat hore
 
Majstrovstvá okresu
v atletike ZŠ - žiačky

trénerka: Zuzana Žitniaková

Lenka Naništová 7.A
Hana Naništová 7.A
Rajská Petra 7.A
Karolína Mikysková 7.A
Soňa Jasencová 9.B
Nikola Trníková 9.A
S. Pavlíková 9.A
Silvia Ulehlová 9.A
Lucia Školníková 7.A
Kristína Salvianyová 8.B

2. miesto
diplom
návrat hore

v

Memoriál
M. Zavarskej - žiačky
trénerka: Zuzana Žitniaková

Lenka Naništová 7.A
Hana Naništová 7.A
Lucia Školníková
7.A
Karolína Mikysková 7.A
Michaela Hučková 9.A

3. miesto
diplom
návrat hore
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
šport - 1. stupeň
 
Okresné kolo
Disco tance - kateg. A
vyučujúca: Mgr. Júlia Fridrichová

Lucia Bažíková 5.A
Simona Bieliková 5.A
Júlia Bošnáková 5.A
Viktória Gašparíková 5.A

1. miesto
návrat hore
 





vítame vás

oznamujeme

pracujeme

bavíme sa

fotíme sa

úspechy


kontakty

mapa stránok

úspechy

ZŠ - úspechy - súťaže 2009/2010
2002/2003  2006/2007  2007/2008  2008/2009  2009/2010  2010/2011  2011/2012  2012/2013  2013/2014  2014/2015  2015/2016  2016/2017