2008/2009

 
úspechy našich žiakov
     
   
Gratulujeme :-)))
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
prírodné vedy
 
Krajské kolo
fyzikálnej olympiády
vyučujúca: Mgr. Mária Rusnáková

Róbert Čendula z 9.A triedy

úspešný
riešiteľ

diplom
návrat hore
 
Krajské kolo
matematickej olympiády
vyučujúca: Mgr. Eva Cúciková

Dominik Kralovič z 9.B triedy

úspešný
riešiteľ

diplom
návrat hore
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hliadky mladých zdravotníkov
 
okresné kolo
HMZ I.
vyučujúca: Mgr. Elena Čeligová

Robert Karaba 4.A
Diana Gombíková 4.A
Lucia Sláviková 4.A
Michaela Bažíková 4.A
Ondrej Tepala 3.B

1. miesto

galéria
slideshow
viac info
návrat hore
okresné kolo
HMZ II.
vyučujúca: Mgr. Elena Čeligová

Barbora Jasencová 9.C
Soňa Jasencová 8.B
Nikola Foltínyová 8.B
Silvia Topolská 7.B
Kristína Salvianyová 7.B

1. miesto

galéria
slideshow
viac info
návrat hore
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hollého pamätník
 
okresné kolo
Hollého pamätníka
 
vyučujúca: Mgr. Mária Jaurová

Andrea Blesáková 9.A     1. miesto   diplom
Dominika Racková 9.A    
3. miesto   diplom

návrat hore
 
školské kolo
Hollého pamätníka
výsledky galéria 1 galéria 2 galéria 3
návrat hore
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dejepis
 
okresné kolo
dejepisnej olympiády

vyučujúca: Mgr. Alena Mrnková

kategória C             Alena Rábarová 9.A    1. miesto
kategória C
             Róbert Švec 9.B         2. miesto
kategória F
             Patrik Kralovič 6.B       2. miesto
kategória D            
Dávid Miškovič 8.A      2. miesto
kategória E
             Tomáš Kánik 7.A         1. miesto


diplom
diplom
návrat hore
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
šport - 2. stupeň
 
Majstrovstvá Európy
v basketbale v  Estónsku
trénerka: Zuzana Žitniaková

Lenka Slezáriková

3. miesto

návrat hore
 
Majstrovstvá Slovenska
v basketbale ZŠ dievčatá

trénerka: Zuzana Žitniaková

Lenka Slezáriková 9.C
Simona Pavlíková 8.A
Ver. Sobotovičová 9.B
Juliana Kosmálová 9.B
Dominika Gabulová 9.C
Nora Slezáriková 9.C
Renáta Mrvová 9.B
Timea Fúzaková 8.A
Michaela Hučková 8.A

5. miesto
diplom
návrat hore
 
Krajské kolo
v basketbale ZŠ dievčat

trénerka: Zuzana Žitniaková

Lenka Slezáriková 9.C
Simona Pavlíková 8.A
Veronika Sobotovičová 9.B
Juliana Kosmálová 9.B
Dominika Gabulová 9.C
Nora Slezáriková 9.C
Renáta Mrvová 9.B
Timea Fuzáková 8.A
Michaela Hučková 8.A

1. miesto
pohár
návrat hore
 
Regionálne kolo
v basketbale ZŠ dievčat
trénerka: Zuzana Žitniaková

Lenka Slezáriková 9.C
Simona Pavlíková 8.A
Veronika Sobotovičová 9.B
Juliana Kosmálová 9.B
Dominika Gabulová 9.C
Nora Slezáriková 9.C
Renáta Mrvová 9.B
Karolína Mikysková 6.A
Adriána Machalcová 8.B

1. miesto
diplom
návrat hore
 
Majstrovstvá okresu
v hádzanej dievčatá

trénerka: Zuzana Žitniaková

Lenka Slezáriková 9.C
Adriána Machalcová 9.B
Renáta Mrvová 9.B
Veronika Sobotovičová 9.B
Juliana Kosmálová 9.B
Dominika Gabulová 9.C
Nikola Trníková 8.A
Nora Slezáriková 9.C

1. miesto
diplom
návrat hore
 
Okresné kolo
v basketbale ZŠ dievčat
trénerka: Zuzana Žitniaková

Lenka Slezáriková 9.C
Nora Slezáriková 9.C
Veronika Sobotovičová 9.B
Juliana Kosmálová 9.B
Dominika Gabulová 9.C
Renáta Mrvová 9.B
Lenka Naništová 6.A
Hanka Naništová 6.A
Adriána Machalcová 8.B

1. miesto
diplom
pohár

návrat hore
 
Majstrovstvá kraja
Nestle basket cup - ml. žiačky
trénerka: Zuzana Žitniaková

Karolína Mikysková 6.A
Nikola Hujsiová 6.A
Petra Rajská 6.A
Nikola Neubauerová 6.A
Klaudia Kopčániová 6.A
Lucia Školníková 6.A
Lenka Naništová 6.A
Hanka Naništová 6.A
Vladka Szudová 6.A
Terka Tavaliová 6.A

1. miesto
diplom

pohár
návrat hore
 
Majstrovstvá okresu
Nestle basket cup - ml. žiačky
trénerka: Zuzana Žitniaková

Karolína Mikysková 6.A
Nikola Hujsiová 6.A
Petra Rajská 6.A
Nikola Neubauerová 6.A
Klaudia Kopčániová 6.A
Lucia Školníková 6.A
Lenka Naništová 6.A
Mirka Karaffová 6.A
Vladka Szudová 6.A
Terka Tavaliová 6.A

1. miesto
diplom

pohár
návrat hore
 
Majstrovstvá okresu
Nestle basket cup - ml. žiaci

tréner: Mgr. Richard Matúšek

Tomáš Opálek 6.A
Marcel Chudý 6.A
Patrik Mikyska 6.A
David Malatinský 6.A
Marek Hanzel 6.A
Lukáš Šípoš 6.A
Marek Kovár 6.A
David Kotvas 6.A
Peter Čmilanský 6.A
Lukáš Války 6.A
Lukáš Péchy 6.A
Lukáš Černý 6.A
Peter Galbavý 6.A

2. miesto
diplom
návrat hore
 
Okresné kolo
v hádzanej ZŠ žiaci
tréner: Mgr. Richard Matúšek

výber

2. miesto
diplom
návrat hore
 
Okresné kolo
v hádzanej chlapci

tréner: Mgr. Richard Matúšek

Robert Čendula 9.A
Jakub Johanes 8.B
Milan Serbák 9.A
Kamil Štibrányi 9.A
Lukáš Mihálik 8.A
Samuel Valluš 8.A
Martin Beránek 9.A
Lukáš Pechy 6.A
David Malatinský 6.A
Peter Kaššák 8.A

2. miesto
diplom
návrat hore
 
Majstrovstvá okresu
v atletike ZŠ - dievčatá
trénerka: Zuzana Žitniaková

Renáta Mrvová 9.B
Veronika Sobotovičová 9.B
Lenka Slezáriková 9.C
Dana Lakatošová 9.A

2. miesto
diplom

štafeta
návrat hore
 
Dni športu 2008
Memoriál M. Zavarskej - žiačky
trénerka: Zuzana Žitniaková

Renáta Mrvová 9.B
Júlia Kosmálová 9.B
Ver. Sobotovičová 9.B
Timea Fúzaková 8.A
Domin. Pavlovičová 9.A

1. miesto
diplom

pohár
návrat hore
 
Majstrovstvá okresu
v cezpoľnom behu - žiačky
trénerka: Zuzana Žitniaková 2. miesto
diplom
návrat hore
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
šport - 1. stupeň
 
Okresné kolo
Disco tance
vyučujúca: Mgr. Júlia Fridrichová

Lucia Bažíková 4.A
Nina Beránková 4.A
Simona Bieliková 4.A
Júlia Bošnáková 4.A
Viktória Gašparíková 4.A
Nora Brezovanová 4.A
Veronika Planetová 4.A
Natália Buchancová 4.A
Hana Gubrická
4.A
Nikola Sabová 4.A

1. miesto
diplom
pohár

 

návrat hore
 
Tarzan

2. miesto
diplom
pohár

 

vyučujúca: Mgr. Júlia Fridrichová

Viktória Gašparíková 4.A
Kristína Madarásová 4.A
Veronika Planetová 4.A
Kristián Paulovič 4.A
Dávid Malec 4.A
Šimon Kavuliak 4.B
Martin Vrobel 4.B

návrat hore
 





vítame vás

oznamujeme

pracujeme

bavíme sa

fotíme sa

úspechy


kontakty

mapa stránok

ZŠ - úspechy - súťaže 2008/2009
2002/2003  2006/2007  2007/2008  2008/2009  2009/2010  2010/2011
2011/2012  2012/2013  2013/2014  2014/2015
  2015/2016  2016/2017 
2017/1018 
úspechy