desiata

fotíme sa

úspechy

mapa stránok

- Od 2.5.2007 sa v našej škole vydáva strava na základe evidencie čipovými kartami. Žiaci sa čipom zaevidujú v jedálni každý deň vždy pri preberaní obeda.

Čip je možné zakúpiť v hodnote 3,30 u p. Radky Čapekovej, pracovníčky v školskej jedálni na našej škole. Nájdeme ju v školskej jedálni alebo vo vestibule školy. Jej pracovná doba je:

Po od 9,00 - 15,30 hod.
Ut od 9,00 - 15,30 hod.
St od 9,00 - 15,30 hod.
Št od 9,00 - 15,30 hod.
Pi od 9,00 - 15,30 hod.

Po ukončení stravovania na našej škole (skončená školská dochádza, prestup na inú školu...) žiak vráti čip a dostane naspäť 3,30 .

- Je dôležité, aby rodičia žiakom zaplatili stravu do 20-teho na nasledujúci mesiac.
- Ak žiak nebude mať obed zaplatený, nemôže ho dostať!             cena za obed

- Platbu je možné uskutočniť rôznym spôsobom, čo zároveň znamená rôzne dlhý čas, kým peniaze prídu na Jedáleň ZŠ Spartakovská:

- poštovou poukážkou (pripísanie na čip trvá asi 10 dní)
        - vkladom na číslo účtu IBAN SK10 5600 0000 0011 1231 2003 Prima banka
          Slovensko (2 dni - najrýchlejší spôsob)
        - trvalým príkazom z účtu - (3 dni)
- Do jedálne sa z hygienických dôvodov vstupuje v prezuvkách, a preto treba rešpektovať aj zákaz vstupu rodičom či iným osobám "z vonka" do priestorov jedálne.
- Akékoľvek informácie o stravovaní získate na tel. čísle 033/3236902

Ako sa odhlásiť z obeda?
Odhlásenie z obeda je možné urobiť aspoň deň vopred, najneskôr do 13,00 hod. nahlásením pracovníčke v našej jedálni p. Radke Čapekovej alebo osobne či na tel. čísle 033/3236902 (Jedáleň ZŠ Spartakovská Trnava, kde sa obedy pripravujú).

V prípade, že dieťa v prvý deň viacdennej neprítomnosti nestihnete odhlásiť, môžete mu prísť zobrať obed do školskej jedálne v čase od 11,45 do 13,45 hod.

Všetkým stravníkom želáme
menej kriku v jedálni a viacej chuti do každého jedla.

Kde kúpiť kartu na brejky?

Kto nám dá kartu do brejkomatu? Zasa nám pomôže naša milá pani v školskej jedálni Radka Čapeková.
Kto nám poskytne peňažný šek na dobitie tejto karty? Získame ho na pošte. Môžeme však využiť aj internetbanking...

návrat hore

ZŠ - oznamujeme - školská jedáleň

Ako to v jedálni funguje?

dnes
Čo