2018/2019
 
Úspechy našich žiakov
   
Úspechy našich žiakov v mimoškolskej činnosti
Gratulujeme :-)))
 
 
Tirnavia Trophy
 
celoročná súťaž za školský rok 2018/2019
v oblasti kultúry
vyučujúce SJL, VYV, HUV
žiaci školy
4. miesto
vyhodnotenie
návrat hore
   
   
 
Trnavské športové hry
 
celoročná súťaž za školský rok 2018/2019
v oblasti športu
vyučujúci TSV
žiaci školy
5. miesto
vyhodnotenie
návrat hore
   
   
 
Šport - 2. stupeň
 
okresné kolo
Atletika - hod kriketovou loptičkou
vyučujúca: p. Zuzana Žitniaková
Tereza Vešperová 7. B
vyhodnotenie
2. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Atletika - beh na 60 metrov
vyučujúci: Mgr. Richard Matúšek
Timotej Karol 9. B

vyučujúca: p. Zuzana Žitniaková
Zuzana Juráková
7. B
vyhodnotenie
2. miesto

3. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Atletika - skok do diaľky
vyučujúci: Mgr. Richard Matúšek
Timotej Karol 9. B
vyhodnotenie
3. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Atletika - štafeta družstiev - chlapci
vyučujúci: Mgr. Richard Matúšek
Peter Vidlička 8. A
David Blaho 8. B
Filip Minárech 9. B
Timotej Karol 9. B
vyhodnotenie

3. miesto

 
návrat hore
 
okresné kolo
Basketbal ZŠ - žiačky
vyučujúca: p. Zuzana Žitniaková
Izabela Hlubinová 6. B
Tamara Mišíková 8. A
Viktória Lehotová 8. A
Silvia Horňáková 8. B
Natália Kudlová
8. B
Natália Haršanyiová 9. B
Hana Jakubčeková 9. B
Natália Haršanyiová 9. B
Irena Mišíková 9. B
Romana Pánisová 9. B
vyhodnotenie



3. miesto





 
návrat hore
 
okresné kolo
Basketbal ZŠ - žiaci
vyučujúci: Mgr. Richard Matúšek
žiaci - výber
vyhodnotenie
4. miesto
návrat hore
   
športovo-zábavná súťaž
Vianočná šou
vyučujúci: p. Zuzana Žitniaková, Mgr. Richard Matúšek
Alex M, Michal G, Michaela P, Nela R, Petra O, Oliver K 5. ročník
vyhodnotenie
2. miesto
návrat hore
   
   
 
Slovenský jazyk a literatúra
 
okresná sťaž - školské časopisy
Atomik
vyučujúca: PaedDr. Michaela Lošonská
Atomik - redaktori
3. miesto
diplom
pohár
návrat hore
 
literárna súťaž
Prvosienky
vyhodnotenie
vyučujúca: Mgr. Iveta Reptová
Alex Janček poézia 6. B
Nicolas Dlugoš
poé
zia 6. B
Viktória Konečná
poé
zia 9. B
Romana Pánisová poé
zia 9. B
Patrik Stano poé
zia 9. B
Natália Haršanyiová
  pró
za 9. B
Natália Bobeková
  pró
za 9. B
Daniel Tarabík
  pró
za 9. B
diplomy +foto




1. miesto
3. miesto
2. miesto
3. miesto
3. miesto

2. miesto
2. miesto

3. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Keď si vymýšľam
vyhodnotenie
vyučujúca: Mgr. Mária Jaura
Oliver Krajčovič 5. B
3. miesto
návrat hore
 
čitateľská súťaž
Čitateľský oriešok
vyučujúca: Mgr. Elena Repíková
Andrej Brehovský 2. A
3. miesto
návrat hore
   
   
   
Zdravotníci
   
okresné kolo
Hliadky mladých zdravotníkov
vyučujúca: PaedDr. Lucia Koleničová
kategória II
Zuzana
Bilčíková 8. B
Nina Kis Pistiová 8. B
Natália Kudlová 8. B
Silvia Horňáková 8. B
Katarína Sokolovičová
8. B
foto
diplom

1. miesto


 
návrat hore
   
   
   
Prírodné vedy
   
okresné kolo
Matematická olympiáda
vyučujúca: PaedDr. Michaela Lošonská
Adam Krajčo
5. B
1. miesto
návrat hore
 
iBobor
internetová súťaž
vyučujúci: učitelia INF
80 žiakov dosiahlo
ocenenie - foto
diplomyľ
úspešný
riešiteľ
návrat hore
 
   
   
Výtvarné umenie
 
okresné kolo
Moja Trnava
vyučujúca: Mgr. Ľubica Kaššovicová
Irena Mišíková a Romana Pánisová 9. B
vyhodnotenie
1. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Cesta okolo sveta
vyučujúca: Mgr. Ľubica Kaššovicová
Patrícia Blažeková
6. B - diplom
vyhodnotenie
2. miesto
návrat hore
 
 
 
Hudba
 
okresné kolo
Slávik Slovenska
vyhodnotenie   foto     video 
vyučujúca: Mgr. Gabriela Krivičková
Alexandra Bažányová 5.A



3. miesto
návrat hore
 
okresné kolo - tento rok nepostupové
Putujeme za ľudovou piesňou
vyhodnotenie     foto     video 
vyučujúca: Mgr. Zuzana Kostolanská
spevácke skupiny

žiaci a žiačky hlavne  1. stupňa



vyučujúca: Mgr. Gabriela Krivičková

jednotlivci

Alexandra Bažányová 5. A

duo

Michaela Holičová 5. A
Alexandra Bažányová
5. A


inštrumentalisti
Daniel Tarabík 9. B









2. miesto









3. miesto








1. miesto




3. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Vianočné piesne a koledy
vyhodnotenie     foto     video 
vyučujúca: Mgr. Zuzana Kostolanská
jednotlivci koledy
Ninka Dečková
3. B

vyučujúca: Mgr. Gabriela Krivičková
skupiny
piesne
Michaela Holičová 5. A
Alexandra Bažányová
5. A


skupiny koledy

Michaela Holičová 5. A
Alexandra Bažányová
5. A


jednotlivci koledy

Michaela Holičová 5. A
Alexandra Bažányová
5.
A



1
. miesto



1. miesto





2. miesto



1. miesto
2. miesto
návrat hore
 
 
 
Šport - 1. stupeň
 
okresné kolo
minifutbal Mc Donal's Cup
vyučujúci: Mgr. Elena Repíková
Andrej Brehovský
2. A
Radovan Holubek 2. A
Ján Čema 3. A
Matej Rímeš
3. A
Tomáš Pastva 3. A

Martin Svetlík
3. A
Lucia Urbánková 3. A
Lenka Haršanyiová
3. B
Nina Dekanová 3. B
Matej Gažo 4. A

Karol Pastierovič 4. A
DáriusWahid
4. B
Marko Kress 4. B
vyhodnotenie






2
. miesto





 
návrat hore
 
finálové kolo
Top liga v malom futbale
vyučujúca: Mgr. Elena Repíková
výber
foto 
2. miesto
návrat hore
 
   
   
Žiaci úspešní v mimoškolskej činnosti
 

Michaela Holičová 5. A - spev
ZUŠ Trnava

Slávik Slovenska - okres                                         vyhodnotenie   foto     video 

2. miesto
návrat hore
   

Viktória Lehotová 8. A - basketbal
BK AŠK Slávia Trnava

Majstrovstvá Slovenska

1. miesto
návrat hore
   

Hana Jakubčeková 9. B - basketbal
BK Lokomotíva Sereď

Majstrovstvá Slovenska

2. miesto
návrat hore
   

Adriána Polakovičová 2. A - kicxbox

Majstrovstvá Slovenska - light contact

1. miesto

Majstrovstvá Slovenska - kick light

1. miesto

Majstrovstvá Slovenska - point fighting

1. miesto
návrat hore
   
   

ZŠ - úspechy - súťaže 2018/2019
úspechy
2002/2003  2003/2004  2004/2005  2005/2006  2006/2007  2007/2008 2008/2009  2009/2010  2010/2011  2011/2012  2012/2013  2013/2014  2014/2015  2015/2016  2016/2017  2017/1018  2018/2019  2019/2020





vítame vás

oznamujeme

jedáleň


pracujeme

RZA


bavíme sa

fotíme sa

úspechy


kontakty

mapa stránok