2016/2017
 
Úspechy našich žiakov
   
Úspechy našich žiakov v mimoškolskej činnosti
Gratulujeme :-)))
 
 
Tirnavia Trophy
   
celoročná súťaž za školský rok 2016/2017
v oblasti kultúry
vyučujúce SJL, VYV, HUV vyhodnotenie
2. miesto
návrat hore
   
 
 
Šport - 2. stupeň
 

krajské kolo
Hádzaná - žiaci

tréner: Mgr. Richard Matúšek
Rastislav Bielik
8. A
Erik Beňo
8. A
Michal Gašparík
8. A
Samuel Jendek
8. A
Patrik Kosmál
8. A
Martin Krajčovič
8. A
Denis Miškovič
8. A
Miroslav Piešťanský
8. A
Ondrej Staráček
8. A
Alan Bohúň
9. B
Filip Minárech
7. B
Lukáš Banovič
7. A
Dávid Blaho
6. B

2. miesto
foto
návrat hore
 

okresné kolo
Basketbal - žiaci

tréner: p. Richard Matúšek
Rastislav Bielik
8. A
Erik Beňo
8. A
Michal Gašparík
8. A
Samuel Jendek
8. A
Patrik Kosmál
8. A
Martin Krajčovič
8. A
Denis Miškovič
8. A
Miroslav Piešťanský
8. A
Ondrej Staráček
8. A

vyhodnotenie




3
. miesto



 
návrat hore
 

okresné kolo
Basketbal - žiačky

trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Bieliková Veronika
8. A
Demovičová Dominika
8. A
Demovičová Karolína
8. A
Drgoňová Sára 8. A
Jányová Klára
8. A
Spěváková Zuzana 8. A
Vidličková Ema
8. B
Lehotová Viktória 6. A

vyhodnotenie



2
. miesto
foto


 
návrat hore
 

okresné kolo
Hádzaná - žiaci

tréner: Mgr. Richard Matúšek
Rastislav Bielik
8. A
Erik Beňo
8. A
Michal Gašparík
8. A
Samuel Jendek
8. A
Patrik Kosmál
8. A
Martin Krajčovič
8. A
Denis Miškovič
8. A
Miroslav Piešťanský
8. A
Ondrej Staráček
8. A
Alan Bohúň
9. B
Filip Minárech
7. B
Lukáš Banovič
7. A
Dávid Blaho
6. B

3. miesto
foto
návrat hore
 

okresné kolo
Hádzaná - dievčatá

trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Bieliková Veronika
8. A
Demovičová Dominika
8. A
Demovičová Karolína
8. A
Drgoňová Sára 8. A
Jányová Klára
8. A
Spěváková Zuzana 8. A
Vidličková Ema
8. B
Lehotová Viktória 6. A
Jakubčeková Hana 7. B
Ryšavá Denisa 9. A
Brilská Radka 9. B
Pekárová Katarína 9. B

3. miesto
foto

návrat hore

   

celoslovenské kolo
Gymnastický štvorboj - žiačky

trénerka: p. Magda Masárová
Petra Paulínyová
5. A
Tamara Mišíková 5. A
Ema Čambálová 5. B
Nina Bestvinová
5. B
Zuzana Juráková 5. B

6. miesto
foto

návrat hore

   

krajské kolo
Gymnastický štvorboj - žiačky

trénerka: p. Magda Masárová
družstvá
Petra Paulínyová 5. A
Tamara Mišíková 5. A
Ema Čambálová 5. B
Nina Bestvinová
5. B
Zuzana Juráková 5. B

jednotlivci
Tamara Mišíková 5. A - foto
Zuzana Juráková 5. B - foto

foto





1. miesto


















2. miesto
3. miesto

návrat hore

   

okresné kolo
Gymnastický štvorboj - žiačky

trénerka: p. Magda Masárová
družstvá
Petra Paulínyová 5. A
Tamara Mišíková 5. A
Ema Čambálová 5. B
Nina Bestvinová
5. B
Zuzana Juráková 5. B

jednotlivci
Tamara Mišíková 5. A - foto
Zuzana Juráková 5. B -
foto
Ema Čambálová 5. B - foto

foto





1. miesto











 

1. miesto
2. miesto
3. miesto

návrat hore

   
 
 
Slovenský jazyk a literatúra
   
okresné kolo
Keď si vymýšľam
vyučujúca: Mgr. Mária Jaurová
Natália Kudlová
6. B - foto
vyhodnotenie
3. miesto
návrat hore
   
okresné kolo
Prvosienky
vyučujúca: Mgr. Iveta Reptová
Lukáš Hipík
7. B - foto
Romana Pánisová 7. B - foto
Ivana Vasilečková 7. B - foto
vyhodnotenie
1. miesto
3. miesto
3. miesto
návrat hore
   
okresné kolo
Olympiáda zo SJL
vyučujúca: Mgr. Mária Hrnčíriková
Alžbeta Galgóciová
9. A
- foto

2
. miesto
návrat hore
   
 
 
Zdravotníci
 

okresné kolo
Družstvá mladých zdravotníkov

vyučujúca: PaedDr. Lucia Koleničová
kategória II
Alžbeta Galgóciová 9. A
Laura Taligová 9. A
Denisa Ryšavá 9. A
Silvia Horňáková 6. B
Katarína Sokolovičová
6. B


3. miesto
 foto
návrat hore
 
 
 
Dejepis
 

okresné kolo
Dejepisná olympiáda

vyučujúca: Mgr. Ľubica Tarabíková
Andrej Magula
9. B
- foto

2
. miesto
návrat hore
 
 
 
Prírodné vedy
 

okresné kolo
Matematická olympiáda

vyučujúca: PaedDr. Michaela Lošonská
Ema
Vidličková 8. B - foto

1. miesto
návrat hore
 

internetová súťaž
iBobor

vyučujúca: Mgr. Zuzana Búbelová
Marek Ďuriš 7. A
Juraj Ďureje 7. A
Ivana Vasilečková 7. B

vyučujúca: Mgr. Gabriela Krivičková
Viktória Konečná
7. B
Sarah Mouandová 7. A
úspešný
riešiteľ

foto 
návrat hore
   
   
   
Výtvarné umenie
   

okresné kolo
Svetové hory

vyučujúca: Mgr. Ľubica Kaššovicová
Veronika Bieliková
8. A - foto
vyhodnotenie
1. miesto
návrat hore
   

okresné kolo
Moja Trnava

vyučujúca: Mgr. Ľubica Kaššovicová
Jakubčeková Hana
7. B
Tamara Mišíková
7. B
Romana Pánisová
7. B
Ivana Vasilečková
7. B
vyhodnotenie

1. miesto
foto
 
návrat hore
   

okresné kolo
Ryby, obojživelníky, plazy

vyučujúca: Mgr. Ľubica Kaššovicová
Neuová Karolína
5. A - foto
vyhodnotenie
1. miesto
návrat hore
   
   
   
Hudba
   

celoslovenské kolo
Slávik Slovenska

foto        video Miška        video zostrih
vyučujúca: Mgr. Gabriela Krivičková

Michaela Holičová
3. A - foto
Laureát Slávika SR 2017 
návrat hore
   

krajské kolo
Slávik Slovenska

foto     video Miška1    video Miška2     video Vlasta Mudríková
vyučujúca: Mgr. Gabriela Krivičková

Michaela Holičová
3. A - foto
vyhodnotenie

1
. miesto 
návrat hore
   

okresné kolo
Slávik Slovenska

foto     video Lenka    video Miška     video záver 
vyučujúca: Mgr. Gabriela Krivičková

Lenka Holičová
8. B - foto
Michaela Holičová 3. A - foto
vyhodnotenie




3. miesto
1. miesto
návrat hore
   

okresné kolo
Putujeme za ľudovou piesňou

vyučujúca: Mgr. Gabriela Krivičková
duo
- foto
Lenka Holičová 8. B
Michaela Holičová 3. A

sólo

Lenka Holičová
8. B - foto
Michaela Holičová 3. A - foto
vyhodnotenie
foto   video

1
. miesto


2
. miesto
1. miesto
návrat hore
   

okresné kolo
Hľadá sa Super Star

vyhodnotenie   foto    video
vyučujúca: Mgr. Gabriela Krivičková

Michaela Holičová
3. A - foto







1. miesto
návrat hore
   

okresné kolo
Vianočné piesne a koledy

vyučujúca: Mgr. Gabriela Krivičková
skupiny koledy
- foto
Lenka Holičová
8. B
Michaela Holičová 3. A

jednotlivci koledy

Lenka Holičová
8. B - foto
Michaela Holičová 3. A - foto
foto    video
 


2. miesto







1. miesto
2. miesto
návrat hore
   
 
 
Žiaci úspešní v mimoškolskej činnosti
kickbox

Nikola Cuninková 5. B
Kristína Vasilečková
5. B

Boollywoodske rytmy - Slovensko    Orientálne slniečko      foto

2. miesto
návrat hore
 

ZŠ - úspechy - súťaže 2016/2017
úspechy
2002/2003  2003/2004  2004/2005  2005/2006  2006/2007  2007/2008 2008/2009  2009/2010  2010/2011  2011/2012  2012/2013  2013/2014  2014/2015  2015/2016  2016/2017  2017/1018  2018/2019  2019/2020





vítame vás

oznamujeme

jedáleň


pracujeme

RZA


bavíme sa

fotíme sa

úspechy


kontakty

mapa stránok