2012/2013
 
Úspechy našich žiakov

 
Úspechy našich žiakov v mimoškolskej činnosti
     
Gratulujeme :-)))
 
 
Slovenský jazyk a literatúra
 
okresné kolo
Hollého pamätník
vyučujúca: Mgr. Mária Jaura
Lukáš Poláček
7.B - poézia -
foto

vyučujúca: Mgr. Elena Repíková
Romana Pánisová
3.B - poézia - foto

3. miesto

3. miesto
návrat hore
 
obvodné kolo
Hollého pamätník
vyučujúca: Mgr. Mária Jaura
Lukáš Poláček
7.B - poézia -
foto

vyučujúca: Mgr. Elena Repíková
Romana Pánisová
3.B - poézia - foto
Irena Mišíková
3.B - poézia - foto

1. miesto

3. miesto
1. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Prvosienky
vyučujúca: Mgr. Mária Jaura
Jakub Petrík
7.B - foto
Viktória Gašparíková 8.A - foto

Paulína Belavá 6.B - foto
Veronika Planetová 8.A - foto

2. miesto
2. miesto
3. miesto
3. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Čaro Vianoc
vyučujúca: Mgr. Mária Jaura
Tatiana Homolová
7.B - foto

vyučujúca: Mgr. Iveta Reptová
Lukáš
Zverbík 8.B - foto
Alexandra Goffová 8.B - foto




1. miesto

1. miesto
2. miesto
návrat hore
 
 
 
Šport - 2. stupeň
 
okresné kolo
Vybíjaná - žiačky
vyučujúca: p. Zuzana Žitniaková
Romana Bartová
6.A
Soňa Zelenayová
6.A
Frederika Malá 6.A
Kristína Horváthová
6.A
Kristína Sadloňová  6.B
Kristína Halgošiová
6.A
Kristína Bažányiová 6.A
Patrícia Hlúchová
6.A
Natália Sádecká 6.B
Dominika Malánová
6.B


1. miesto
foto
návrat hore
 
okresné kolo
Hádzaná - chlapci

tréner: Mgr. Richard Matúšek
Erik Hlbocký
6.A
Benjamín Igaz 6.A
Marko Kranec 6.A
Adrián Haršányi 6.A
Maximilián Sitta 6.A
Dávid Novák 7.A
Šimon Kavuliak 8.B
Martin Vrobel 8.B
Tomáš Balažovič 9.A
Adrián Novotný 9.A

2. miesto
foto
návrat hore
 
okresné kolo
Atletika - skok do výšky
trénerka: Zuzana Žitniaková
Luisa
Martinátová 6.A - foto

3. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Atletika - beh na 60 m
trénerka: Zuzana Žitniaková
Veronika Planetová
8.A -
foto

3. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Basketbal - žiaci

tréner: Mgr. Richard Matúšek
Erik Hlbocký
6.A
Benjamín Igaz 6.A
Marko Kranec 6.A
Kristián Paulovič 8.A
Šimon Kavuliak 8.B
Martin Vrobel 8.B
Šimon Šefčík 8.B
Adrián Novotný 9.A

3. miesto
foto
návrat hore
 
krajské kolo
Na bicykli bezpečne

vyučujúca: Mgr. Elena Čeligová
Tereza Mašlanková
5.B
Patrícia Piešťanská 5.B
Samuel Dzurek 5.B
Adam Okoličány 5.B

2. miesto
foto
návrat hore
 
okresné kolo
Na bicykli bezpečne

vyučujúca: Mgr. Elena Čeligová
Tereza Mašlanková
5.B
Patrícia Piešťanská 5.B
Samuel Dzurek 5.B
Adam Okoličány 5.B

1. miesto
foto
návrat hore
 
 
 
Zdravotníci
 
okresné kolo
Hliadky mladých zdravotníkov
kategória I
vyučujúca: Mgr. Elena Čeligová

Linda
Foltínyová 5.A
Alžbeta Galgóciová 5.A
Lucia Bažíková 5.A
Denisa Ryšavá 5.A
Terézia Kravecová 5.B

kategória II

Dominika Matúšová 7.B
Tatiana Homolová 7.B
Diana Gombíková 8.A
Lucia Sláviková 8.A
Michaela Bažíková 8.
A
1. miesto
foto




1. miesto
foto
návrat hore
 
 
 
Prírodné vedy
 
okresné kolo
Matematická olympiáda
vyučujúca: Mgr. Mária Rusnáková
Alan Bohún 5.B - foto
Katarína Pekárová 5.B - foto

vyučujúca: Mgr. Eva Cúciková
Dalibor Drgoň 7.A - foto

vyučujúca: Mgr. Elena Čeligová
Lucia Sláviková 8.A - foto

vyučujúca: Mgr. Mária Rusnáková
Petra Sokolovská 9.A - foto





1. miesto
2. miesto

2. miesto





1. miesto





2. miesto

návrat hore
 
 
 
Výtvarné umenie
 
okresné kolo
Čínske draky
vyučujúca: Mgr. Ľubica Kaššovicová
Lucia Rakovská
7.A - foto

1. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Moja Trnava
vyučujúca: Mgr. Ľubica Kaššovicová
Simona Bieliková
8.A - foto

2
. miesto
návrat hore
 
 
 
Šport - 1. stupeň
 
okresné kolo
Vybíjaná - najmladšie žiačky
vyučujúca: p. Zuzana Žitniaková
Demovičová Karolína
4.A
Demovičová Dominika
4.A
Nováková Nina 4.A
Haršányová Kristína
4.A
Bažányová Kristína 4.B
Martinátová Laura
4.B
Velická Lujza 4.B
Adamcová Vanessa
4.B
Brestovanská Lucia 3.B
Bartová Nikola
3.B
Jaubčeková Hana 3.A
1. miesto
foto
návrat hore
 
okresné kolo
Vybíjaná - najmladší žiaci
vyučujúca: Mgr. Júlia Fridrichová
Gašparík Michal
4.A
Krajčovič Martin
4.A
Piešťanský Mirko 4.A
Sokolovič Matej
4.A
Kosmál Patrik 4.B
Kolarovič Samko
4.A
Staráček Ondrej 4.B
Nižnanský Boris
4.B
Paulíny Rastík 3.B
Minárech Filip
3.B
Jablonovský Jakub 3.A
2. miesto
foto
návrat hore
 
 
 
Žiaci úspešní v mimoškolskej činnosti
 
Kristína Madarásová 8.A - bikros

Majstrovstvá Európy Belgicko
Európsky pohár Taliansko 
Slovenský pohár
Česko-moravský pohár

5. miesto
4. miesto
2. miesto
5. miesto
návrat hore
 
František Jablčník 3.B - plávanie

Medzinárodné plavecké preteky mladších žiakov

4x50m polohové preteky
4x50m voľný spôsob
200m polohové pretky
200m voľný spôsob
100m znak
100m voľný spôsob

 

1. miesto
1. miesto
1. miesto
1. miesto
2. miesto
3. miesto

návrat hore
 
Karolína Neuová 1.A - karate - kumite

Majstrovstvá Slovenska detí a mládeže
2. kolo Bratislavského pohára
2. kolo Slovenského pohára detí, žiakov a ml. dorastu
4. kolo Majstrovstvá AKB

2. miesto
2. miesto
3. miesto
2. miesto
návrat hore
 
Daniel Tarabík 3.B - hasič

Súťaž mladých hasičov okresné kolo

1. miesto
návrat hore
 

ZŠ - úspechy - súťaže 2012/2013





vítame vás

oznamujeme

pracujeme

bavíme sa

fotíme sa

úspechy


kontakty

mapa stránok

úspechy
2002/2003  2003/2004  2004/2005  2005/2006  2006/2007  2007/2008 2008/2009  2009/2010  2010/2011  2011/2012  2012/2013  2013/2014  2014/2015  2015/2016  2016/2017  2017/1018  2018/2019  2019/2020