2011/2012
 
Úspechy našich žiakov
Úspechy našich žiakov v mimoškolskej činnosti
Gratulujeme :-)))
 
 
Šport - 2. stupeň

 

krajské kolo
Basketbal - žiačky
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Karolína Mikysková
9. A
Petra Rajská 9. A
Hana Naništová 9. A
Lenka Naništová 9. A
Vladimíra Szudová 9. A
Nikoleta Hujsiová 9. A
Lucia Školníková 9. A
Miroslava Karaffová 9. A
Tatiana Mitasová 9. A
Nikola Neubauerová
9. A
Tereza Tavaliová 9. A
1. miesto
návrat hore

 

regionálne kolo
Basketbal - žiačky
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Karolína Mikysková
9. A
Petra Rajská 9. A
Hana Naništová 9. A
Lenka Naništová 9. A
Vladimíra Szudová 9. A
Nikoleta Hujsiová 9. A
Lucia Školníková 9. A
Miroslava Karaffová 9. A
Tatiana Mitasová 9. A
Nikola Neubauerová
9. A
Tereza Tavaliová 9. A
1. miesto
návrat hore

 

okresné kolo
Basketbal - žiačky
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
žiačky
Karolína Mikysková
9. A
Petra Rajská 9. A
Hana Naništová 9. A
Lenka Naništová 9. A
Vladimíra Szudová 9. A
Nikoleta Hujsiová 9. A
Lucia Školníková 9. A
Miroslava Karaffová 9. A
Tatiana Mitasová 9. A
Nikola Neubauerová
9. A
Tereza Tavaliová 9. A

tréner: Mgr. Richard Matúšek
žiaci
Patrik Mikyska
9. A
Marcel Chudý 9. A
Marek Kovár 9. A
Marek Hanzel 9. A
Lukáš Péchy 9. A
Peter Čmilanský 9. A
Peter Galbavý 9. A
David Malatinský 9. A
David Kotvas 9. A
Lukáš Války 9. A
Tomáš Opálek 9. A
foto
1. miesto











3. miesto





 
návrat hore

 

krajské kolo
Hádzaná
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
žiačky
Karolína Mikysková
9. A
Petra Rajská 9. A
Hana Naništová 9. A
Lenka Naništová 9. A
Vladimíra Szudová 9. A
Nikoleta Hujsiová 9. A
Lucia Školníková 9. A
Miroslava Karaffová 9. A
Tatiana Mitasová 9. A
Petra Sokolovská 8. A

tréner: Mgr. Richard Matúšek
žiaci
Patrik Mikyska
9. A
Marcel Chudý 9. A
Marek Kovár 9. A
Marek Hanzel 9. A
Lukáš Péchy 9. A
Peter Čmilanský 9. A
Peter Galbavý 9. A
David Malatinský 9. A
David Kotvas 9. A
Lukáš Války 9. A
Tomáš Opálek 9. A
2. miesto
návrat hore

 

regionálne kolo
Hádzaná
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
žiačky
Karolína Mikysková
9. A
Petra Rajská 9. A
Hana Naništová 9. A
Lenka Naništová 9. A
Vladimíra Szudová 9. A
Nikoleta Hujsiová 9. A
Lucia Školníková 9. A
Miroslava Karaffová 9. A
Tatiana Mitasová 9. A
Petra Sokolovská 8. A

tréner: Mgr. Richard Matúšek
žiaci
Patrik Mikyska
9. A
Marcel Chudý 9. A
Marek Kovár 9. A
Marek Hanzel 9. A
Lukáš Péchy 9. A
Peter Čmilanský 9. A
Peter Galbavý 9. A
David Malatinský 9. A
David Kotvas 9. A
Lukáš Války 9. A
Tomáš Opálek 9. A
1. miesto











foto
1. miesto




 
návrat hore

 

okresné kolo
Hádzaná
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
žiačky
Karolína Mikysková
9. A
Petra Rajská 9. A
Hana Naništová 9. A
Lenka Naništová 9. A
Vladimíra Szudová 9. A
Nikoleta Hujsiová 9. A
Lucia Školníková 9. A
Miroslava Karaffová 9. A
Tatiana Mitasová 9. A
Petra Sokolovská 8. A

tréner: Mgr. Richard Matúšek
žiaci
Patrik Mikyska
9. A
Marcel Chudý 9. A
Marek Kovár 9. A
Marek Hanzel 9. A
Lukáš Péchy 9. A
Peter Čmilanský 9. A
Peter Galbavý 9. A
David Malatinský 9. A
David Kotvas 9. A
Lukáš Války 9. A
Tomáš Opálek 9. A
diplom
pohár
1. miesto








diplom
pohár
foto
1. miesto

 
návrat hore

 

okresné kolo
Rope Skipping

tréner: Mgr. Richard Matúšek
Marcel Chudý
9. A
Marek Hanzel 9. A

foto
2. miesto
foto
3. miesto

návrat hore

 

okresné kolo
Atletika - žiačky - družstvá
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Karolína Mikysková
9. A
Petra Rajská 9. A
Hana Naništová 9. A
Lenka Naništová 9. A
Vladimíra Szudová 9. A
Nikoleta Hujsiová 9. A
Lucia Školníková 9. A
Miroslava Karaffová 9. A
Tatiana Mitasová 9. A
Petra Sokolovská 8. A
2. miesto
návrat hore

 

okresné kolo
Atletika - hod kriketkou

tréner: Mgr. Richard Matúšek
Marcel Chudý 9. A

trénerka: Zuzana Žitniaková
Petra Rajská 9. A


foto
2. miesto

foto
3. miesto

návrat hore

 

okresné kolo
Atletika - štafeta 4x60m
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Hana Naništová
9. A
Lenka Naništová 9. A
Lucia Školníková 9. A
Petra Rajská 9. A
foto
3. miesto
 
návrat hore
 
okresné kolo
Cezpoľný beh
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Hana Naništová
9. A
Lenka Naništová 9. A
Lucia Školníková 9. A
foto
1. miesto
 
návrat hore

 

okresné kolo
Memoriál Márie Zavarskej - žiačky
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Karolína Mikysková
9. A
Vladimíra Szudová 9. A
Hana Naništová 9. A
Lenka Naništová 9. A
Lucia Školníková 9. A
1. miesto
návrat hore  

 

 
 
Slovenský jazyk a literatúra
 
krajské kolo
Hollého pamätník
vyučujúca: Mgr. Mária Jaura
Lukáš Poláček 6. B - poézia -
foto

3. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Hollého pamätník
vyučujúca: Mgr. Mária Jaura
Lukáš Poláček
6. B - poézia -
foto

1. miesto
návrat hore

 

okresné kolo
Prvosienky
vyučujúca: Mgr. Mária Jaura
poézia B
- Tatiana Homolová 6. B - foto    diplom

vyučujúca: Mgr. Mária Hrnčíriková
poézia C
- Lenka Bojnanská 8. A - foto diplom

vyučujúca: Mgr. Iveta Reptová
próza C
- Nikola Hujsiová 9. A - foto    diplom

2. miesto



2. miesto



2. miesto
návrat hore

 

okresné kolo
Najkrajší prázdninový zážitok
vyučujúca: Mgr. Mária Jaurová
Ľuboš Teyerl
7. A -
foto    diplom
Viktória Gašparíková 7. A -
foto    diplom

1. miesto
2. miesto
návrat hore

 

 
 
Zdravotníci

 

územná súťaž
Družstvá mladých zdravotníkov
vyučujúca: Mgr. Elena Čeligová
kategória I
Linda
Foltínyová 4. A
Alžbeta Galgóciová 4. A
Lucia Bažíková 4. A
Denisa Ryšavá 4. A
Terezka Kravecová 4. B

kategória II
Diana Gombíková 7. A
Lucia Sláviková 7. A
Michaela Bažíková 7.
A
Dominika Matúšová 6. B
Alexandra Janigová 6. B

foto
foto
2. miesto




foto
foto
1. miesto
 
návrat hore

 

 
 
Výtvarné umenie

 

okresné kolo
Víly, škriatkovia, elfovia
vyučujúca: Mgr. Ľubica Kaššovicová
Samuel Koštrna
6. B
- foto
Matúš Demovič
6. B
- foto
Matúš Matušák 6. B
- foto

1. miesto
1. miesto
3. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Maľovaný sen Vianoc
vyučujúca: Mgr. Ľubica Kaššovicová
Nataly
Tibenská 4. B
Diana Silná
4. B
foto
2. miesto
návrat hore
 
 
 
hudba

 

regionálne kolo
Putujeme za ľudovou piesňou
vyučujúca: Mgr. Júlia Fridrichová
Sabinka Chabanová 2. A - foto

2. miesto
návrat hore

 

okresné  kolo
Putujeme za ľudovou piesňou
vyučujúca: Mgr. Júlia Fridrichová
Sabinka Chabanová 2. A - foto
foto  diplom
1. miesto
návrat hore

 

krajské kolo
Slávik Slovenska 2012
vyučujúca: Ing. Gabriela Krivičková
Sabinka Chabanová 2. A - foto
foto   mp3
2. miesto
návrat hore

 

okresné kolo
Slávik Slovenska 2012
vyučujúca: Ing. Gabriela Krivičková
Sabinka Chabanová 2. A - foto
foto  video
1. miesto
návrat hore
 
 
 
Šport - 1. stupeň

 

okresné kolo
Vybíjaná - najmladší
vyučujúci prvého stupňa
najmladšie žiačky 1. stupeň
najmladší žiaci 1. stupeň
diplom  pohár
1. miesto
2. miesto
návrat hore

 

regionálne kolo
Kinderiáda - skok do diaľky
vyučujúca: p. Zuzana Žitniaková
Luisa Martinátová 5. A

1. miesto
návrat hore

 

regionálne kolo
Kinderiáda - beh na 60 m
vyučujúca: p. Zuzana Žitniaková
Luisa
Martinátová 5. A

vyučujúca: Mgr. Jarmila Miháliková
Rastík Paulíny 2. B

1. miesto




2. miesto
návrat hore

 

   
   
 
Žiaci úspešní v mimoškolskej činnosti
 

 

Kristína Madarásová 7. A - bikros

Majstrovstvá sveta, UCI BMX Championship bikros 2012 - foto

9. miesto
návrat hore

 

Natália Sádecká 5. B - WU SHU

Juniorská liga, Európsky turnaj - foto

2. miesto
návrat hore

 

ZŠ - úspechy - súťaže 2011/2012

úspechy
2002/2003  2003/2004  2004/2005  2005/2006  2006/2007  2007/2008 2008/2009  2009/2010  2010/2011  2011/2012  2012/2013  2013/2014  2014/2015  2015/2016  2016/2017  2017/1018  2018/2019  2019/2020





vítame vás

oznamujeme

jedáleň


pracujeme

RZA


bavíme sa

fotíme sa

úspechy


kontakty

mapa stránok