2010/2011
 
Úspechy našich žiakov
 
Gratulujeme :-)))
 
 
šport - 2. stupeň
 

celoslovenské kolo
Basketbal - žiačky

trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Karolína Mikysková
8. A
Petra Rajská 8. A
Hana Naništová 8. A
Lenka Naništová 8. A
Vladimíra Szudová 8. A
Nikoleta Hujsiová 8. A
Lucia Školníková 8. A
Miroslava Karaffová 8. A
Tatiana Mitasová 8. A
Nikoleta Neubauerová 8. A

diplom
pohár
cena All Stars
foto


3. miesto

 

 

návrat hore
 
krajské kolo
Basketbal - žiačky

trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Karolína Mikysková
8. A
Petra Rajská 8. A
Hana Naništová 8. A
Lenka Naništová 8. A
Vladimíra Szudová 8. A
Nikoleta Hujsiová 8. A
Lucia Školníková 8. A
Miroslava Karaffová 8. A
Tatiana Mitasová 8. A
Tereza Tavaliová 8. A
Nikoleta Neubauerová 8. A

Dominika Wahidová
7. A

1. miesto
diplom
pohár
návrat hore

 

regionálne kolo 
Basketbal - žiačky
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Karolína Mikysková
8. A
Petra Rajská 8. A
Hana Naništová 8. A
Lenka Naništová 8. A
Vladimíra Szudová 8. A
Nikoleta Hujsiová 8. A
Lucia Školníková 8. A
Miroslava Karaffová 8. A
Tatiana Mitasová 8. A
1. miesto
diplom
návrat hore

 

okresné kolo
Basketbal - žiačky
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Karolína Mikysková
8. A
Petra Rajská 8. A
Hana Naništová 8. A
Lenka Naništová 8. A
Vladimíra Szudová 8. A
Nikoleta Hujsiová 8. A
Lucia Školníková 8. A
Nikola Neubauerová 8. A
1. miesto
diplom
návrat hore

 

krajské kolo
Hádzaná - žiačky
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Karolína Mikysková
8. A
Petra Rajská 8. A
Hana Naništová 8. A
Lenka Naništová 8. A
Vladimíra Szudová 8. A
Nikoleta Hujsiová 8. A
Lucia Školníková 8. A
Miroslava Karaffová 8. A
Tatiana Mitasová 8. A
Tereza Tavaliová 8. A
Nikoleta Neubauerová 8. A
3. miesto
diplom
návrat hore

 

 
regionálne kolo
Hádzaná - žiačky
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
žiačky
Karolína Mikysková
8. A
Petra Rajská 8. A
Hana Naništová 8. A
Lenka Naništová 8. A
Vladimíra Szudová 8. A
Nikoleta Hujsiová 8. A
Lucia Školníková 8. A
Miroslava Karaffová 8. A
Tatiana Mitasová 8. A
Tereza Tavaliová 8. A
Nikoleta Neubauerová 8. A

Dominika Wahidová
7. A

tréner: Mgr. Richard Matúšek
žiaci
Patrik Mikyska 8. A
Marcel Chudý 8. A
Marek Kovár 8. A
Marek Hanzel 8. A
Lukáš Péchy 8. A
Peter Čmilanský 8. A
Peter Galbavý 8. A
David Malatinský 8. A
David Kotvas 8. A
Lukáš Černý 8. A
Adam Vajdík 7. A
1. miesto
diplom










2. miesto
diplom
návrat hore

 

okresné kolo
Hádzaná
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
žiačky
Karolína Mikysková
8. A
Petra Rajská 8. A
Hana Naništová 8. A
Lenka Naništová 8. A
Vladimíra Szudová 8. A
Nikoleta Hujsiová 8. A
Lucia Školníková 8. A
Miroslava Karaffová 8. A
Tatiana Mitasová 8. A
Tereza Tavaliová 8. A
Nikoleta Neubauerová 8. A

Dominika Wahidová
7. A

tréner: Mgr. Richard Matúšek
žiaci
Patrik Mikyska
8. A
Marcel Chudý 8. A
Marek Kovár 8. A
Marek Hanzel 8. A
Lukáš Péchy 8. A
Peter Čmilanský 8. A
Peter Galbavý 8. A
David Malatinský 8. A
David Kotvas 8. A
Lukáš Černý 8. A
Adam Vajdík 7. A
1. miesto
diplom
pohár











1. miesto
diplom
pohár

 
návrat hore

 

okresné kolo
Memoriál Márie Zavarskej
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Karolína Mikysková
8. A
Petra Rajská 8. A
Hana Naništová 8. A
Lenka Naništová 8. A
Lucia Školníková 8. A
2. miesto
diplom
pohár
návrat hore

 

okresné kolo
Rope Skipping
tréner: Mgr. Richard Matúšek
Marcel Chudý 8. A
Marek Hanzel
8. A

trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Lucia Školníková
8. A



1. miesto
2. miesto





3. miesto
návrat hore

 

okresné kolo
Atletika - štafeta 4x60m
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Hana Naništová 8. A
Lenka Naništová 8. A
Vladimíra Szudová 8. A
Lucia Školníková 8. A



3. miesto
návrat hore

 

okresné kolo
Atletika - skok do výšky
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Lenka Naništová 8. A

tréner: Mgr. Richard Matúšek
Nathan Dzaba 9. A




2. miesto

3. miesto
návrat hore

 

okresné kolo
Atletika - beh na 300 m
tréner: Mgr. Richard Matúšek
Nathan Dzaba 9. A



2. miesto
návrat hore

 

okresné kolo
Atletika - beh na 800 m
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Lucia Školníková 8. A



3. miesto
návrat hore
 
 
 
Slovenský jazyk a literatúra
 
okresné kolo
Čaro Vianoc
vyučujúca: Mgr. Mária Jaura
Matej Kovár
5
.B
Viktória Gašparíková 6.A

1. miesto
3. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Prvosienky
vyučujúca: Mgr. Mária Jaura
Viktória Gašparíková 6.A

3. miesto
návrat hore
 
 
 
Zdravotníci

 

okresné kolo
Družstvá mladých zdravotníkov
vyučujúca: Mgr. Elena Čeligová
kategória I
Linda
Foltínyová 3. A
Alžbeta Galgóciová 3. A
Lucia Bažíková 3. A
Denisa Ryšavá 3. A
Dominika Šlahorová 3. B

kategória II

Kristína Salvianyová 9. B
Mária Racková 9. B
Eva Čáliková 9. B
Silvia Topolská 9. B
Michaela Bažíková 6.
A


2. miesto

diplom

galéria



2. miesto
diplom
galéria
 
návrat hore
 
 
 
Dejepis

 

okresné kolo
Dejepisná olympiáda
vyučujúca: Mgr. Alena Mrnková
Lucia Morvayová
7. A
diplom
3. miesto
návrat hore
 
 
 
Prírodné vedy
 
okresné kolo
Pytagoriáda

vyučujúca: Mgr. Eva Cúciková
Dalibor Drgoň 5. A

vyučujúca: Mgr. Júlia Fridrichová
Katarína Pekárová 3. B - diplom





1. miesto

diplom
3. miesto
návrat hore  

 

okresné kolo
Matematická olympiáda
vyučujúca: Mgr. Mária Rusnáková
Petra Sokolovská 7. A  
3. miesto
návrat hore

 

okresné kolo
Fyzikálna olympiáda
vyučujúca: Mgr. Mária Rusnáková
Tomáš Kánik 7. A  

3. miesto
návrat hore
 
 
 
Výtvarné umenie

 

okresné kolo
Aranžovanie
vyučujúca: Mgr. Ľubica Kaššovicová
Diana Gombíková 6. A
      povinná väzba - diplom
         voľná väzba - diplom


1. miesto

2. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Maľovaný sen Vianoc
vyučujúca: Mgr. Ľubica Kaššovicová
Adelka Miklovičová
2. B
diplom
1. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Naše hory na jeseň
vyučujúca: Mgr. Ľubica Kaššovicová
Andrej Suja
6. B

2. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Moja Trnava
vyučujúca: Mgr. Ľubica Kaššovicová
Pavlína Belavá
4. A
diplom
3. miesto
návrat hore
 
 
 
hudba

 

regionálne kolo
Putujeme za ľudovou piesňou
foto    diplom   zoznam videí
vyučujúca: Gabriela Krivičková

Sabinka Chabanová 1. A - foto

1. miesto
návrat hore

 

okresné kolo
Putujeme za ľudovou piesňou
foto    diplom   video
vyučujúca: Gabriela Krivičková

Sabinka Chabanová 1. A - foto

1. miesto
návrat hore

 

okresné kolo
Pieseň o Vianociach
foto    diplom   video
vyučujúca: Gabriela Krivičková

Sabinka Chabanová 1. A - foto

1. miesto
 
návrat hore

 

okresné kolo
Pieseň o Mikulášovi
foto    diplom   video
vyučujúca: Gabriela Krivičková
Sabinka Chabanová 1. A - foto

2. miesto
návrat hore
 
 
 
šport - 1. stupeň

 

regionálne kolo
Kinderiáda
vyučujúca: Mgr. Dáša Ráciková
Benjamín Igaz
4.A   
1. miesto
foto  diplom
návrat hore
 

ZŠ - úspechy - súťaže 2010/2011

úspechy
2002/2003  2003/2004  2004/2005  2005/2006  2006/2007  2007/2008 2008/2009  2009/2010  2010/2011  2011/2012  2012/2013  2013/2014  2014/2015  2015/2016  2016/2017  2017/1018  2018/2019  2019/2020





vítame vás

oznamujeme

jedáleň


pracujeme

RZA


bavíme sa

fotíme sa

úspechy


kontakty

mapa stránok