2009/2010
 
Úspechy našich žiakov

           
Gratulujeme :-)))
 
 
Slovenský jazyk a literatúra
   
celoslovenské kolo
Literárny Kežmarok
vyučujúca: Mgr. Alena Mrnková
Zuzana Žatkuláková 9.A
čestné uznanie
návrat hore
   
okresné kolo
Najkrajší prázdninový zážitok
vyučujúca: Mgr. Alena Mrnková
Gréta Kovalová
9.B

1. miesto
návrat hore
   
okresné kolo
Čaro Vianoc
vyučujúca: Mgr. Mária Jaura
Lucia Tomíková
9.C

2. miesto
návrat hore
   
okresné kolo
Prvosienky
vyučujúca: Mgr. Mária Jaura
Gregor Gabriel
9.A


vyučujúca: Mgr. Mária Hrnčíriková
Viktória Planetová
6.A

3. miesto


3. miesto
návrat hore
 
 
 
Zdravotníci
   
okresné kolo
Družstvá mladých zdravotníkov
vyučujúca: Mgr. Elena Čeligová
kategória I
Lucia Sláviko
5.A
Miška Bažíková 5.A
Róbert Karaba 5.A
Alexandra Janigová 4.B
Ondrej Tepala 4.B

kategória II
Nikola Foltínyová 9.B
Soňa Jasencová 9.B
Kristína Salvianiová 8.B
Mária Racková 8.B
Eva Čáliková 8.B
1. miesto
foto




1. miesto
foto
návrat hore
 
 
 
Dejepis
 
Česká republika
Čo vieš o československých légiách
vyučujúca: Mgr. Alena Mrnková
Tomáš Demovič
9.A
Adriana Vrobelová 9.A
Peter Kaššák 9.A

1
. miesto
4
. miesto
5
. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Dejepisná olympiáda
vyučujúca: Mgr. Alena Mrnková
Tomáš Demovič
9.A

3
. miesto
návrat hore
 
 
 
Prírodné vedy
 
okresné kolo
Geografická olympiáda
vyučujúca: Mgr. Elena Čeligová
Tomáš Demovič
9.A

2
. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Matematická olympiáda
vyučujúca: Mgr. Eva Cúciková
Samuel Valluš
9.A

2
. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Fyzikálna olympiáda
vyučujúca: Mgr. Mária Rusnáková
Zuzana Kováčová
9.B

3
. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Pytagoriáda
vyučujúca: Mgr. Mária Rusnáková
Martin Halenár
6.A

3
. miesto
návrat hore
 
 
 
Šport - 2. stupeň
 
celoslovenské kolo
Nestlé Basket Cup - žiačky
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Lenka Naništová 7.A
Hana Naništová 7.A
Petra Rajská 7.A
Karolína Mikysková 7.A
Mirka Karaffová 7.A
Nikola Hujsiová 7.A
Nikola Neubauerová 7.A
Vanessa Drozdíková 7.A
Lucia Školníková 7.A
Vladka Szudová 7.A
4. miesto
diplom
návrat hore
 
krajské kolo
Nestlé Basket Cup - žiačky
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Lenka Naništová
7.A
Hana Naništová 7.A
Petra Rajská 7.A
Karolína Mikysková 7.A
Mirka Karaffová 7.A
Nikola Hujsiová 7.A
Nikola Neubauerová 7.A
Vanessa Drozdíková 7.A
Lucia Školníková 7.A
Vladka Szudová 7.A
1. miesto
diplom
pohár
návrat hore
 
okresné kolo
Nestlé Basket Cup - žiačky
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Lenka Naništová
7.A
Hana Naništová 7.A
Petra Rajská 7.A
Nikola Hujsiová 7.A
Karolína Mikysková 7.A
Nikola Trníková 9.A
Simona Pavlíková 9.A
Lucia Višňovská 9.A
Michaela Hučková 9.A
Katarína Šimíková 9.A
1. miesto
diplom
návrat hore
 
krajské kolo
Vybíjaná - žiačky
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Lenka Naništová 7.A
Hana Naništová 7.A
Petra Rajská 7.A
Karolína Mikysková 7.A
Mirka Karaffová 7.A
Táňa Mitasová 7.A
Terka Tavaliová 7.A
Vanessa Drozdíková 7.A
Dominika Wahidová 6.A
Vladka Szudová 7.A
Kristína Kosmálová 6.B
2. miesto
diplom
pohár
návrat hore
 
regionálne kolo 
Vybíjaná - žiačky
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Lenka Naništová 7.A
Hana Naništová 7.A
Petra Rajská 7.A
Karolína Mikysková 7.A
Mirka Karaffová 7.A
Táňa Mitasová 7.A
Terka Tavaliová 7.A
Vanessa Drozdíková 7.A
Dominika Wahidová 6.A
Vladka Szudová 7.A
Kristína Kosmálová 6.B
1. miesto
diplom
návrat hore
 
okresné kolo 
Vybíjaná - žiačky
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Lenka Naništová
7.A
Hana Naništová 7.A
Petra Rajská 7.A
Karolína Mikysková 7.A
Mirka Karaffová 7.A
Táňa Mitasová 7.A
Terka Tavaliová 7.A
Vanessa Drozdíková 7.A
Dominika Wahidová 6.A
Vladka Szudová 7.A
Kristína Kosmálová 6.B
1. miesto
diplom
návrat hore
 
krajské kolo
Nestlé Basket Cup - žiaci
tréner: Mgr. Richard Matúšek
Peter Čmilanský 7.A
Lukáš Péchy 7.A
Marek Kovár 7.A
Patrik Mikyska 7.A
Peter Galbavý 7.A
Lukáš Války 7.A
Adam Vajdík 6.A
3. miesto
diplom
pohár
návrat hore
 
okresné kolo
Nestlé Basket Cup - žiaci
tréner: Mgr. Richard Matúšek
Peter Čmilanský
7.A
Lukáš Péchy 7.A
Marek Kovár 7.A
Patrik Mikyska 7.A
Peter Galbavý 7.A
Lukáš Války 7.A
Adam Vajdík 6.A
1. miesto
diplom
návrat hore
 
regionálne kolo
Hádzaná - žiaci
tréner: Mgr. Richard Matúšek
Peter Čmilanský 7.A
Lukáš Péchy 7.A
Marek Kovár 7.A
Tomáš Opálek 7.A
Peter Galbavý 7.A
Lukáš Války 7.A
Adam Vajdík 6.A
Marek Hanzel 7.A
Marcel Chudý 7.A
Lukáš Šípoš 7.A
Jakub Johanes 9.B
2. miesto
diplom
návrat hore
 
okresné kolo
Hádzaná - žiaci
tréner: Mgr. Richard Matúšek
Patrik Mikyska
7.A
David Kotvas 7.A
Marek Kovár 7.A
Peter Kaššák
9.A
Peter Galbavý 7.A
Lukáš Války 7.A
Adam Vajdík 6.A
Marek Hanzel 7.A
Marcel Chudý 7.A
Jakub Johanes 9.B
2. miesto
diplom
návrat hore
 
regionálne kolo
Hádzaná - žiačky
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Lenka Naništová 7.A
Hana Naništová 7.A
Petra Rajská 7.A
Vladka Szudová 7.A
Mirka Karaffová 7.A
Nikola Trníková 9.A
Simona Pavlíková 9.A
2. miesto
diplom
návrat hore
 
okresné kolo
Hádzaná - žiačky
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Lenka Naništová
7.A
Hana Naništová 7.A
Nikola Neubauerová 7.A
Vladka Szudová 7.A
Nikola Hujsiová 7.A
Vanessa Drozdíková 7.A
Lucia Školníková 7.A
Nikola Trníková 9.A
Simona Pavlíková 9.A
1. miesto
diplom
návrat hore
 
okresné kolo
Atletika - žiačky - družstvá
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Lenka Naništová 7.A
Hana Naništová 7.A
Rajská Petra 7.A
Karolína Mikysková 7.A
Soňa Jasencová 9.B
Nikola Trníková 9.A
S. Pavlíková 9.A
Silvia Ulehlová 9.A
Lucia Školníková 7.A
Kristína Salvianyová 8.B
2. miesto
diplom
návrat hore
 
okresné kolo
Atletika - skok do výšky
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Silvia Ulehlová 9.A
Lenka Naništová 7.A

1. miesto
2. miesto
návrat hore

 

okresné kolo
Atletika - beh na 800 m
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Lucia Školníková
7.A

3. miesto
návrat hore

 

okresné kolo
Atletika - štafeta 4x60 m
tréner: Mgr. Richard Matúšek
Libor Suchoň
9.A
Ondrej Džačovský 8.B
Nathan Dzaba 8.A
Jakub Johanes
9.B
3. miesto
návrat hore

 

okresné kolo
Atletika - hod kriketovou loptičkou
tréner: Mgr. Richard Matúšek
Jakub Johanes
9.B

trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Kristína Salvianyová
8.B

2. miesto

3. miesto
návrat hore

 

okresné kolo
Atletika - hod guľou
tréner: Mgr. Richard Matúšek
Jakub Johanes
9.B

3. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Memoriál Márie Zavarskej
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Lenka Naništová
7.A
Hana Naništová 7.A
Lucia Školníková
7.A
Karolína Mikysková 7.A
Michaela Hučková 9.A
3. miesto
diplom
návrat hore
 
 
 
Šport - 1. stupeň
 
Okresné kolo
Disco Free Style
vyučujúca: Mgr. Júlia Fridrichová
Lucia Bažíková
5.A
Simona Bieliková 5.A
Júlia Bošnáková 5.A
Veronika Planetová 5.A
1. miesto
návrat hore
 

ZŠ - úspechy - súťaže 2009/2010





vítame vás

oznamujeme

pracujeme

bavíme sa

fotíme sa

úspechy


kontakty

mapa stránok

úspechy
2002/2003  2003/2004  2004/2005  2005/2006  2006/2007  2007/2008 2008/2009  2009/2010  2010/2011  2011/2012  2012/2013  2013/2014  2014/2015  2015/2016  2016/2017  2017/1018  2018/2019  2019/2020