2008/2009

 
Úspechy našich žiakov
 
 
Úspechy našich žiakov v mimoškolskej činnosti
Gratulujeme :-)))
 
 
Trnavské športové hry
 
celoročná súťaž za školský rok 2008/2009
v oblasti športu
vyučujúci TSV
žiaci školy
1. miesto
návrat hore
 
 
 
Šport - 2. stupeň
   
celoslovenské kolo
Basketbal - žiačky

trénerka: Zuzana Žitniaková
Lenka Slezáriková
9. C
Simona Pavlíková 8. A
Ver. Sobotovičová 9. B
Juliana Kosmálová 9. B
Dominika Gabulová 9. C
Nora Slezáriková 9. C
Renáta Mrvová 9. B
Timea Fúzaková 8. A
Michaela Hučková 8. A

5. miesto
diplom
návrat hore
   
krajské kolo
Basketbal - žiačky

trénerka: Zuzana Žitniaková
Lenka Slezáriková
9. C
Simona Pavlíková 8. A
Veronika Sobotovičová 9. B
Juliana Kosmálová 9. B
Dominika Gabulová 9. C
Nora Slezáriková 9. C
Renáta Mrvová 9. B
Timea Fuzáková 8. A
Michaela Hučková 8. A

1. miesto
diplom
návrat hore
   
regionálne kolo
Basketbal - žiačky
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Lenka Slezáriková
9. C
Simona Pavlíková 8. A
Veronika Sobotovičová 9. B
Juliana Kosmálová 9. B
Dominika Gabulová 9. C
Nora Slezáriková 9. C
Renáta Mrvová 9. B
Karolína Mikysková 6. A
Adriána Machalcová 8. B
1. miesto
diplom
návrat hore
   
okresné kolo
Basketbal - žiačky
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Lenka Slezáriková
9. C
Nora Slezáriková 9. C
Veronika Sobotovičová 9. B
Juliana Kosmálová 9. B
Dominika Gabulová 9. C
Renáta Mrvová 9. B
Lenka Naništová 6. A
Hanka Naništová 6. A
Adriána Machalcová 8. B
1. miesto
diplom
pohár
návrat hore
   
regionálne kolo
Hádzaná - žiačky

trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Lenka Slezáriková 9. C
Adriána Machalcová 9. B
Renáta Mrvová 9. B
Veronika Sobotovičová 9. B
Juliana Kosmálová 9. B
Dominika Gabulová 9. C
Nikola Trníková 8. A
Nora Slezáriková 9. C

1. miesto
diplom
návrat hore
   
okresné kolo
Hádzaná - žiačky

trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Lenka Slezáriková 9. C
Adriána Machalcová 9. B
Renáta Mrvová 9. B
Veronika Sobotovičová 9. B
Juliana Kosmálová 9. B
Dominika Gabulová 9. C
Nikola Trníková 8. A
Nora Slezáriková 9. C

1. miesto
diplom
návrat hore
   
krajské kolo
Nestlé Basket Cup - žiačky
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Karolína
Mikysková 6. A
Nikola Hujsiová 6. A
Petra Rajská 6. A
Nikola Neubauerová 6. A
Klaudia Kopčániová 6. A
Lucia Školníková 6. A
Lenka Naništová 6. A
Hanka Naništová 6. A
Vladka Szudová 6. A
Terka Tavaliová 6. A
1. miesto
diplom
pohár
návrat hore
   
okresné kolo
Nestlé Basket Cup
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
žiačky
Karolína
Mikysková 6. A
Nikola Hujsiová 6. A
Petra Rajská 6. A
Nikola Neubauerová 6. A
Klaudia Kopčániová 6. A
Lucia Školníková 6. A
Lenka Naništová 6. A
Mirka Karaffová 6. A
Vladka Szudová 6. A
Terka Tavaliová 6. A

tréner: Mgr. Richard Matúšek
žiaci
Tomáš Opálek
6. A
Marcel Chudý 6. A
Patrik Mikyska 6. A
David Malatinský 6. A
Marek Hanzel 6. A
Lukáš Šípoš 6. A
Marek Kovár 6. A
David Kotvas 6. A
Peter Čmilanský 6. A
Lukáš Války 6. A
Lukáš Péchy 6. A
Lukáš Černý 6. A
Peter Galbavý 6. A
1. miesto
diplom
pohár











2. miesto
diplom






 
návrat hore
   
okresné kolo
Hádzaná - žiaci

tréner: Mgr. Richard Matúšek
Robert Čendula
9. A
Jakub Johanes 8. B
Milan Serbák 9. A
Kamil Štibrányi 9. A
Lukáš Mihálik 8. A
Samuel Valluš 8. A
Martin Beránek 9. A
Lukáš Pechy 6. A
David Malatinský 6. A
Peter Kaššák 8. A

2. miesto
diplom
návrat hore
   
okresné kolo
Atletika - družstvá
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
žiačky
Renáta Mrvová
9. B
Veronika Sobotovičová 9. B
Patrícia Čápková 9. B
Júlia Kosmálová 9. B
Lenka Slezáriková 9. C
Dana Lakatošová 9. A
Lenka Naništová 6. A
Hana Naništová 6. A
Petra Rajská 6. A
Karolína Mikysková 6. A

tréner: Mgr. Richard Matúšek
žiaci
Robert Čendula
9. A
Kamil Štibrányi 9. A
Martin Beránek 9. A
Matúš Malý 9. B
Juraj Zaťko 9. B
Dušan Turanský 9. C
Miroslav Braniš 9. C
Oto Neumann 9. C
Jakub Johanes 8. B
Nathan Dzaba 7. A

2. miesto











2. miesto







 
návrat hore
   
okresné kolo
Atletika - hod kriketovou loptičkou
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Lenka Slezáriková 9. C

tréner: Mgr. Richard Matúšek
Matúš Malý 9. B

1
. miesto




1. miesto
návrat hore
   
okresné kolo
Atletika - štafeta 4x60 m
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Renáta Mrvová
9. B
Veronika Sobotovičová 9. B
Lenka Slezáriková 9. C
Dana Lakatošová 9. A
2. miesto
diplom
návrat hore
   
okresné kolo
Atletika - vrh guľou
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Lenka Slezáriková
9. C
2. miesto
návrat hore
   
okresné kolo
Atletika - skok do výšky
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Dana Lakatošová 9. A
2. miesto
návrat hore
   
okresné kolo
Memoriál Márie Zavarskej
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Renáta Mrvová
9. B
Júlia Kosmálová 9. B
Veronika Sobotovičová 9. B
Timea Fúzaková 8. A
Dominika Pavlovičová 9. A
1. miesto
diplom
pohár
návrat hore
   
okresné kolo
Cezpoľný beh - žiačky
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Lenka Slezáriková 9. C
Timea Fúzaková
8. A
Dominika Pavlovičová 9. A
2. miesto
diplom
návrat hore
   
okresné kolo
Volejbal - žiačky
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Lenka Slezáriková 9. C
Dominika Gabulová
9. C
Veronika Sobotovičová 9. B
Júlia Kosmálová 9. B
Adriána Machalcová 9. B
Renáta Mrvová 9. B
2. miesto
návrat hore
   
okresné kolo
Šach - jednotlivci - žiačky
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Katarína Šimnová 9. B
Michaela Varényová 9. B

1
. miesto
2
. miesto
návrat hore
   
Mesto Trnava
Malý futbal
tréner: Mgr. Richard Matúšek
výber

2
. miesto
návrat hore
   
   
   
Slovenský jazyk a literatúra
 
krajské kolo
Hollého pamätník
vyučujúca: Mgr. Mária Jaura
Andrea Blesáková
9. A 

1. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Hollého pamätník
vyučujúca: Mgr. Mária Jaura
Andrea Blesáková
9. A 
Dominika Racková 9. A

1. miesto
3. miesto
návrat hore
 
obvodné kolo
Hollého pamätník
vyučujúca: Mgr. Mária Jaura
Andrea Blesáková
9. A
Dominika Racková 9. A


vyučujúca: Mgr. Dagmar Ráciková
Barbora Richterová 4. B 

1. miesto
3. miesto






3. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Najkrajší prázdninový zážitok
vyučujúca: Mgr. Iveta Reptová
Jakub Peller 7. B
Renáta Mrvová 9. B

1. miesto
2. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Keď si vymýšľam
vyučujúca: Mgr. Júlia Fridrichová
Ľuboš Teyerl 4. A

2. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Prvosienky
vyučujúca: Mgr. Mária Hrnčíriková
Zuzana Kováčová
8. B

3. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Čaro Vianoc
vyučujúca: Mgr. Iveta Reptová
Lucia Bartošová 9 .C
Iveta Dolinajová
9. C

3. miesto
návrat hore
   
   
   
Prírodné vedy
 
okresné kolo
Fyzikálna olympiáda
vyučujúca: Mgr. Mária Rusnáková
Róbert Čendula 9. A

2. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Matematická olympiáda
vyučujúca: Mgr. Eva Cúciková
Dominik Kralovič 9. B

3. miesto
návrat hore
   
   
   
Zdravotníci
 
okresné kolo
Hliadky mladých zdravotníkov
vyučujúca: Mgr. Elena Čeligová
kategória I
Robert Karaba
4. A
Diana Gombíková 4. A
Lucia Sláviková 4. A
Michaela Bažíková 4. A
Ondrej Tepala 3. B

kategória II

Barbora Jasencová 9. C
Soňa Jasencová 8. B
Nikola Foltínyová 8. B
Silvia Topolská 7. B
Kristína Salvianyová 7. B


1. miesto

diplom
pohár
foto
video


1. miesto
diplom
pohár
foto
video
návrat hore
   
   
   
Cudzie jazyky
   
krajské kolo
Olympiáda z francúzskeho jazyka
vyučujúca: Mgr. Martina Opálková
Michaela Varényová
9. B

2. miesto
   
   
   
Dejepis
 
krajské kolo
Dejepisná olympiáda
vyučujúca: Mgr. Alena Mrnková
Róbert Švec 9. B

3. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Dejepisná olympiáda

vyučujúca: Mgr. Alena Mrnková
Tomáš Kánik
7. A
Alena Rábarová
9. A
Róbert Švec 9. B
Patrik Kralovič 6. B
Dávid Miškovič 8. A


1. miesto
1. miesto
2. miesto
2. miesto
2. miesto
návrat hore
   
   
   
Výtvarné umenie
   
okresné kolo
Záhadný podmorský svet
vyučujúca: Mgr. Jarmila Miháliková
Matúš Matušák
3. B

vyučujúca: p. Chmelárová
1. oddelenie ŠKD

2. miesto

2. miesto
   
okresné kolo
Trnavský jarmok
vyučujúca: Mgr. Júlia Fridrichová
Róbert Karaba 4. A

3. miesto
   
   
   
Šport - 1. stupeň
 
okresné kolo
Disco tance
vyučujúca: Mgr. Júlia Fridrichová
Lucia Bažíková
4. A
Nina Beránková 4. A
Simona Bieliková 4. A
Júlia Bošnáková 4. A
Viktória Gašparíková 4. A
Nora Brezovanová 4. A
Veronika Planetová 4. A
Natália Buchancová 4. A
Hana Gubrická
4. A
Nikola Sabová 4. A
1. miesto
diplom
pohár
návrat hore
   
Športová olympiáda pre žiakov 1. st.
Tarzan
vyučujúca: Mgr. Júlia Fridrichová
Viktória Gašparíková
4. A
Kristína Madarásová 4. A
Veronika Planetová 4. A
Kristián Paulovič 4. A
Dávid Malec 4. A
Šimon Kavuliak 4. B
Martin Vrobel 4. B
2. miesto
diplom
pohár
návrat hore
   
   
   
Žiaci úspešní v mimoškolskej činnosti
   

Dominik Páleník 8. B - plávanie
STU TT

voľný spôsob - kraj

2. miesto
   

Andrej Rímeš 9. B - rybár
Matej Klokner 9. B - rybár
Martin Karell 9. A - rybár

zámocký kapor - lov rýb udicou - okres

2. miesto
   

Lenka Slezáriková 9. C
trénerka: Zuzana Žitniaková

Majstrovstvá Európy v basketbale v  Estónsku

3. miesto
   

ZŠ - úspechy - súťaže 2008/2009
úspechy
2002/2003  2003/2004  2004/2005  2005/2006  2006/2007  2007/2008 2008/2009  2009/2010  2010/2011  2011/2012  2012/2013  2013/2014  2014/2015  2015/2016  2016/2017  2017/1018  2018/2019  2019/2020





vítame vás

oznamujeme

jedáleň


pracujeme

RZA


bavíme sa

fotíme sa

úspechy


kontakty

ochrana oú


mapa stránok