2007/2008
 
Úspechy našich žiakov
 
 
Gratulujeme :-)))
 
 
Trnavské športové hry
 
celoročná súťaž za školský rok 2007/2008
v oblasti športu
vyučujúci TSV
žiaci školy
2. miesto
návrat hore
 
 
 
šport - 2. stupeň
 
celoslovenské kolo
Basketbal - žiačky
vyučujúca: p. Zuzana Žitniaková
Lenka Slezáriková
8. C
Nora Slezáriková 8. C
Renáta Mrvová 8. C
Dominika Gabulová 8. C
Veronika Sobotovičová 8. B
Júlia Kosmálová 8. B
Alexandra Anettová 9. C
Natália Chudá 9. C
Michaela Backová 9. C
Alica Augustínová 9. C
Alena Bednárová 9. C
Dáša Galgóciová 9. C
3. miesto
diplom
návrat hore
 
krajské kolo
Basketbal - žiačky
vyučujúca: p. Zuzana Žitniaková
Lenka Slezáriková
8. C
Nora Slezáriková 8. C
Renáta Mrvová 8. C
Dominika Gabulová 8. C
Veronika Sobotovičová 8. B
Júlia Kosmálová 8. B
Alexandra Anettová 9. C
Natália Chudá 9. C
Michaela Backová 9. C
Alica Augustínová 9. C
Alena Bednárová 9. C
Dáša Galgóciová 9. C
1. miesto
diplom
návrat hore
 
regionálne kolo
Basketbal - žiačky
vyučujúca: p. Zuzana Žitniaková
Lenka Slezáriková
8. C
Nora Slezáriková 8. C
Renáta Mrvová 8. C
Dominika Gabulová 8. C
Veronika Sobotovičová 8. B
Júlia Kosmálová 8. B
Alexandra Anettová 9. C
Natália Chudá 9. C
Michaela Backová 9. C
Alica Augustínová 9. C
Alena Bednárová 9. C
Dáša Galgóciová 9. C
1. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Basketbal - žiačky
vyučujúca: p. Zuzana Žitniaková
Lenka Slezáriková
8. C
Nora Slezáriková 8. C
Renáta Mrvová 8. C
Dominika Gabulová 8. C
Veronika Sobotovičová 8. B
Júlia Kosmálová 8. B
Alexandra Anettová 9. C
Natália Chudá 9. C
Michaela Backová 9. C
Alica Augustínová 9. C
Alena Bednárová 9. C
Dáša Galgóciová 9. C
1. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Majstrovstvá ZŠ - basketbal - žiačky
vyučujúca: p. Zuzana Žitniaková
Lenka Slezáriková
8. C
Nora Slezáriková 8. C
Veronika Sobotovičová 8. B
Timea Fúzaková 7. A
Alexandra Anettová
9. C
Simona Pavlíková 7. A
Michaela Backová 9. C
Alica Augustínová 9. C
Alena Bednárová 9. C
1. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Volejbal - žiačky
vyučujúca: p. Zuzana Žitniaková
Lenka Slezáriková
8. C
Dominika Gabulová 8. C
Veronika Sobotovičová 8. B
Júlia Kosmálová 8. B
Alexandra Anettová 9. C
Natália Chudá 9. C
Michaela Backová 9. C
Alena Bednárová 9. C
3. miesto
návrat hore
 
krajské kolo
Atletika - hod kriketovou loptičkou
vyučujúca: p. Zuzana Žitniaková
Lenka Slezáriková 8. C

2. miesto
návrat hore
 
krajské kolo
Atletika - skok do diaľky
vyučujúca: p. Zuzana Žitniaková
Dominika Pavlovičová 8. A

2. miesto
návrat hore
 
krajské kolo
Atletika - beh na 300 metrov
vyučujúca: p. Zuzana Žitniaková
Dominika Pavlovičová 8. A

3. miesto
návrat hore
 
krajské kolo
Atletika - štafeta - žiačky
vyučujúca: p. Zuzana Žitniaková
Veronika Sobotovičová
8. B
Renáta Mrvová 8. B
Dominika Pavlovičová 8. A
Lenka Slezáriková 8. C

3. miesto
návrat hore
 
krajské kolo
Atletika - vrh guľou
vyučujúci: Mgr. Richard Matúšek
Samuel Finrich
9.
C
3. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Atletika - štafeta - žiačky
vyučujúca: p. Zuzana Žitniaková
Veronika Sobotovičová
8. B
Renáta Mrvová 8. B
Dominika Pavlovičová 8. A
Lenka Slezáriková 8. C

1. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Atletika - skok do diaľky
vyučujúca: p. Zuzana Žitniaková
Dominika Pavlovičová 8. A

1. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Atletika - hod kriketovou loptičkou
vyučujúca: p. Zuzana Žitniaková
Lenka Slezáriková 8. C
Nikola Málová 8. C

1. miesto
2. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Atletika - družstvá
vyučujúca: p. Zuzana Žitniaková
žiačky
Veronika Sobotovičová 8. B
Renáta Mrvová 8. B
Dominika Pavlovičová 8. A
Lenka Slezáriková 8. C
Nikola Málová 8. C

vyučujúci: Mgr. Richard Matúšek
žiaci
Samuel Findrik 9. C
Jakub Štibráyi 9. B
Kamil Štibrányi 8. A
Martin Šoltés 9. A
Jakub Johanes 7. A
Marián Jelačič 9. B
Miroslav Braniš 8. C
Kamil Paukeje 9. B
Dušan Turanský 8. C
1. miesto





2. miesto





 
návrat hore
 
okresné kolo
Atletika - skok do výšky
vyučujúci: Mgr. Richard Matúšek
Jakub Štibrányi
9.
B

2. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Atletika - beh na 300 metrov
vyučujúca: p. Zuzana Žitniaková
Dominika Pavlovičová 8. A

2. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Atletika - vrh guľou
vyučujúci: Mgr. Richard Matúšek
Samuel Finrich
9.
C

vyučujúca: p. Zuzana Žitniaková
Nikola Málová 8. C
1. miesto

3. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Memoriál Márie Zavarskej
vyučujúca: p. Zuzana Žitniaková
Michaela Backová
9. C
Lenka Slezáriková 8. C
Dominika Pavlovičová 8. A
Renáta Mrvová
8. B
Júlia Kosmálová 8. B
1. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Cezpoľný beh žiačky
vyučujúca: p. Zuzana Žitniaková
Michaela Backová
9. C
Lenka Slezáriková 8. C
Dominika Pavlovičová 8. A
2. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Majstrovstvá ZŠ - hádzaná - žiačky
vyučujúca: p. Zuzana Žitniaková
Lenka Slezáriková 8. C
Nora Slezáriková 8. C
Michaela Backová 9. C
Dominika Gabulová
8. C
Veronika Sobotovičová 8. B
Júlia Kosmálová 8. B
Alexandra Anettová 9. C
Alica Augustínová 9. C
Alena Bednárová 9. C
2. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Šach - jednotlivci - žiačky
vyučujúca: p. Zuzana Žitniaková
Michaela Varényová 8. B
Katarína Šimnová 8. B

1. miesto
3. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Basketbal ZŠ - žiaci
vyučujúci: Mgr. Richard Matúšek
Martin Šoltés 9. A
Samuel Findrik 9. C
Jakub Johanes 7. B
Lukáš Mihálik 7. A
Samuel Valluš 7. A
Jozef Holka 9. C
Dušan Turanský 8. C
Otto Neumann 8. C
Miroslav Braniš 8. C
3. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Malý futbal
vyučujúci: Mgr. Richard Matúšek
Peter Čmilanský 5. A
Tomáš Opálek 5. A
Brestovanský 6. A
Marek Gažko 6. A
Andrej Čižmár 6. A
Lukáš Pechy 5. A
Matúš Bartoš 6. A
Erik Fekonja 6. B
3. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Majstrovstvá ZŠ - hádzaná - žiaci
vyučujúci: Mgr. Richard Matúšek
Dávid Brestovanský
9. A
Alexander Balažovič 9. C
Martin Šoltés
9. A
Samuel Findrik 9. C
Peter Kaššák
7. A
Marián Buzma 9. C
Robert Čendula
8. A
Otto Neumann 8. C
Miroslav Braniš
8. C
Dušan Turanský 8. C
3. miesto
návrat hore
 
Mesto TT
Vianočný halový turnaj
vyučujúci: Mgr. Richard Matúšek
Matej Vašíček 9. A
Jozef Holka 9. C
Matej Bednárik
9. A
Martin Šoltés 9. A
Jakub Štibrányi
9. B
Samuel Findrik 9. C
Otto Neumann
8. C
Miroslav Braniš 8. C
3. miesto
návrat hore
 
 
 
Slovenský jazyk a literatúra
 
krajské kolo
Hollého pamätník
vyučujúca: Mgr. Martina Opálková
Lenka Molnárová 9. B

3. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Hollého pamätník
vyučujúca: Mgr. Martina Opálková
Lenka Molnárová 9. B

1. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Najkrajší prázdninový zážitok
vyučujúca: Mgr. Mária Jaura
Timea Fuzáková 7. A

1. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Prvosienky
vyučujúca: Mgr. Mária Jaura
Michaela Hučková 7. A
Timea Fuzáková
7. A

2. miesto
2. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Čaro Vianoc
vyučujúca: Mgr. Martina Opálková
Lenka Molnárová 9. B


vyučujúca: Mgr. Mária Jaura
Simona Pavlíková 7. A
Klaudia Kopčániová 5. A

1. miesto

3. miesto
3. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Sviatok duchov a strašidiel
vyučujúca: Mgr. Mária Hrnčíriková
Viktória Karolčíková 6. B

3. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Európa v škole
vyučujúca: Mgr. Mária Jaura
Klára Ostrovská 7. C
Tomáš Pill
7. C

2. miesto
3. miesto
návrat hore
 
 
 
Zdravotníci
 
okresné kolo
Hliadky mladých zdravotníkov
vyučujúca: Mgr. Elena Čeligová
kategória I
Dominika Nováková
3. B
Lívia Sersenová 3. B
Róbert Karaba 3. A
Michaela Bažíková 3. A
Adam Války 3. B

kategória II
Barbora Jasencová 8. C
Soňa Jasencová 7. B
Nikola Foltínyová 7. B
Silvia Topolská  6. B
Kristína Salvianyová 6. B


3. miesto
video





2. miesto
video
návrat hore
 
 
 
Cudzie jazyky
 
celoslovenské kolo
Olympiáda z francúzskeho jazyka
vyučujúca: Mgr. Martina Opálková
Lenka Molnárová 9. B

3. miesto
návrat hore
 
krajské kolo
Olympiáda z francúzskeho jazyka
vyučujúca: Mgr. Martina Opálková
Lenka Molnárová 9. B

1. miesto
návrat hore
 
 
 
Výtvarné umenie
 
okresné kolo
Na návšteve u mimozemšťanov
vyučujúca: Mgr. Slavomíra Kreutzová
Ľubica Ondrejkovičová 1. A

vyučujúca: Mgr. Mária Žideková
Lucia Čmilanská
7. A

1. miesto

3. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Čarovný svet hudby
vyučujúca: Mgr. Slavomíra Kreutzová
Ľubica Ondrejkovičová
1. A


vyučujúca: Mgr. Mária Hrnčíriková
Andrea Kubíčková 6. B

1. miesto




3. miesto
návrat hore
 
 
 
Dejepis
 
okresné kolo
Dejepisná olympiáda
vyučujúca: Mgr. Alena Mrnková
Martin Marônek 9. A

1. miesto
návrat hore
 
 
 
Prírodné vedy
 
okresné kolo
Fyzikálna olympiáda
vyučujúca: Mgr. Anna Hagarová
Eva Rakúsová 8. A
Martin Beránek 8. A

2. miesto
3. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Matematická olympiáda
vyučujúca: Mgr. Jozefína Hrašnová
Róbert Čendula 8. A

vyučujúca: Mgr. Anna Hagarová
Lenka Molnárov
á 9. B

2. miesto

3. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Pytagoriáda
vyučujúca: Mgr. Mária Žideková
Peter Čmilanský 5. A

3. miesto
návrat hore
 
 
 
Hudba
 
okresné kolo
Hľadá sa Super Star
vyučujúca: Mgr. Júlia Fridrichová
Róbert Karaba
3. A

2. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Miniplayback show
vyučujúca: Mgr. Júlia Fridrichová
skupiny
Veronika Planetová 3. A
Júlia Bošnáková 3. A


2. miesto
návrat hore
 
 
 
Šport - 1. stupeň
 
okresné kolo
Vybíjaná žiačky 3. a 4. ročník
vyučujúce: Mgr. Jaroslava Miháliková, Mgr. Viera Bergmannová
Monika Kleštincová 4. A
Sára Cviková 4. A
Lucia Morvayová 4. A
Petra Sokolovská 4. A
Nikoleta Fajnorová 3. B
Klaudia Slezáriková 3. B
Dominika Igazová 4. B
Dominika Wahidová 4. B
Lucia Markusíková 4. B
Kristína Kosmálová 4. B
Paulína Ilčíková 4. B


3. miesto
návrat hore
 

ZŠ - úspechy - súťaže 2007/2008
úspechy
2002/2003  2003/2004  2004/2005  2005/2006  2006/2007  2007/2008 2008/2009  2009/2010  2010/2011  2011/2012  2012/2013  2013/2014  2014/2015  2015/2016  2016/2017  2017/1018  2018/2019  2019/2020





vítame vás

oznamujeme

jedáleň


pracujeme

RZA


bavíme sa

fotíme sa

úspechy


kontakty

mapa stránok