ZŠ - úspechy - súťaže 2002/2003

2002/2003
 
Úspechy našich žiakov
Gratulujeme :-)))
 
 
Šport - 2. stupeň
 
celoslovenské kolo
Basketbal - žiačky
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
dievčatá
5.B
dievčatá 8.B
diplom
3. miesto
3. miesto
návrat hore
 
krajské kolo
Basketbal - žiačky
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
dievčatá
5.B
dievčatá 8.B

1. miesto
1. miesto
návrat hore
 
oblastné kolo
Basketbal - žiačky
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
dievčatá
5.B
dievčatá 8.B

1. miesto
1. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Basketbal - žiačky
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
dievčatá
5.B
dievčatá 8.B

1. miesto
1. miesto
návrat hore
 
Trnava
Basketbal - dievčatá
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
dievčatá
5.B
dievčatá 8.B

1. miesto
1. miesto
návrat hore
 
vybraná medzi 5 najlepších hráčok SR
Basketbal - žiačky
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Dominika Jakabovičová
5.B
Madeira
Portugalsko
návrat hore
 
titul ALL STARS
Basketbal - žiačky
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Regina Palušná 8.B
ALL STARS
návrat hore
 
okresné kolo
Atletika - skok do diaľky
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Linda Krchnárová
9.A

1. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Atletika - beh 800 m
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Simona Bohunická 8.B

3. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Atletika - beh 60 m
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Linda Krchnárová
9.A
Simona Bohunická 8.B

2. miesto
3. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Atletika - štafeta
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
výber

2. miesto
návrat hore
 
celoslovenské kolo
Memoriál Márie Zavarskej
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Alexandra Hanzelová 9.A
Linda Krchnárová 9.A

2. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Memoriál Márie Zavarskej
trénerka: p. Zuzana Žitniaková
Simona Bohunická 8.B
Jana Gergelyová 8.B

tréner: Mgr. Richard Matúšek
výber 8. roč., 9. roč.

1. miesto






3. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Hádzaná -
žiaci
tréner: Mgr. Richard Matúšek
chlapci
8.B

2. miesto
návrat hore
 
okresné kolo
Vybíjaná - žiačky
vyučujúca: Mgr. Emília Benedikovičová
dievčatá 5.roč., 6. roč.

3. miesto
návrat hore
 
Trnava
Vybíjaná - žiačky
vyučujúca: Mgr. Emília Benedikovičová
dievčatá
5.roč., 6. roč.

2. miesto
návrat hore
 
   
   
Slovenský jazyk a literatúra
   
obvodné kolo
Hollého pamätník
vyučujúca: Mgr. Ľudmila Rogovská
Eva Šrubařová
5.C

3. miesto
návrat hore
   
okresné kolo
Hollého pamätník
vyučujúca: Mgr. Jozefína Gregušová
Eva Vokounová 8.A

2. miesto
návrat hore
   
okresné kolo
Rétorika
vyučujúca: Mgr. Iveta Reptová
Petra Stanová
5.C

3. miesto
návrat hore
   
   
   
Umenie
   
okresné kolo
Hráme sa, že hráme
Muzikál Snehová kráľovná
vyučujúca: PaedDr. Júlia Slobodová
výber

1. miesto
návrat hore
   
   
   
Cudzie jazyky
   
krajské kolo
Olympiáda z francúzskeho jazyka
vyučujúca: PaedDr. Terézia Gajdošová
Jana Počuchová
9.A

3. miesto
návrat hore
   
   
   
Prírodné vedy
   
krajské kolo
Geografická olympiáda
vyučujúca: Mgr. Elena Čeligová
Michal Vašíček 9.A

3. miesto
návrat hore
   
okresné kolo
Geografická olympiáda
vyučujúca: Mgr. Elena Čeligová
Michal Vašíček
9.A

1. miesto
návrat hore
   
okresné kolo
Fyzikálna olympiáda
vyučujúca: Mgr. Mária Rusnáková
Dominika Doležalová 9.A
Lukáš Kubovič
8.A

Miloš Lajtman 8.A

3. miesto
1. miesto
2. miesto
návrat hore
   
okresné kolo
Pytagoriáda
vyučujúca: Mgr. Sokolová
Miloš Šimík
4.B

1. miesto
návrat hore
   

úspechy





vítame vás

oznamujeme

pracujeme

bavíme sa

fotíme sa

úspechy


kontakty

mapa stránok

2002/2003  2003/2004  2004/2005  2005/2006  2006/2007  2007/2008 2008/2009  2009/2010  2010/2011  2011/2012  2012/2013  2013/2014  2014/2015  2015/2016  2016/2017  2017/1018  2018/2019  2019/2020