iBobor

úspechy

mapa stránok

Vianočné piesne a koledy - súťaž

13.12.2018 sa žiačky našej školy - Nina Dečková z 3.B, Michaela Holičová a Alexandra Bažányová z 5.A - zúčastnili súťaže Vianočné piesne a koledy, ktorú organizuje CVČ Kalokagatia TT. Dievčatá súťažili v piatich kategóriách.
Prvé miesto
v kategórii A sólo koledy získala Nina Dečková, prvé miesto v kategórii B sólo koledy získala Michaela Holičová, druhé miesto v kategórii B sólo koledy získala Alexandra Bažányová. V kategórii B skupiny koledy si Miška a Saška vybojovali druhé miesto a v kategórii B skupiny piesne získali prvé miesto.
Koledy piatačiek sprevádzal hrou na akordeón náš žiak Daniel Tarabík (9.B), za čo mu patrí veľká vďaka.
Všetkým trom dievčatám k ich úspechu blahoželáme :-)))

foto     video

Súťaž iBobor

V novembri sa do internetovej súťaže iBobor zapojili mnohí žiaci našej školy. Osemdesiat z nich získalo ocenenie úspešný riešiteľ. Najúspešnejší bol Matej Bílik z 9.A, ktorému sa podarilo získať plný počet bodov. Niektorí žiaci a žiačky sa k plnému počtu bodov veľmi priblížili. Všetkým súťažiacim ďakujeme za účasť a úspešným riešiteľom blahoželáme :-))).

Vianočná pošta 2.A

Zapojili sme sa do vianočnej pošty. Vyrábali sme vianočné pozdravy pre seniorov. Poslali sme 25 pohľadníc do Zariadenia pre seniorov a domova sociálnych služieb v Dolnom Kubíne, ktoré nám bolo pridelené, aby sme potešili vo vianočnom čase obyvateľov tohto zariadenia. Mgr. E. Repíková

foto 1     foto 2

Vianočné trhy 2.A

V piatok 7.12.2018 sa konali vianočné trhy 2.A, na ktoré pripravili vianočný tovar rodičia a starí rodičia spolu s deťmi. Utŕžené peniaze sa použijú na akcie, ktorých sa zúčastnia deti.

Mikulášske posedenie

Vo štvrtok 6.12.2018 sme sa znova po roku stretli so súčasnými aj bývalými zamestnancami na mikulášskom posedení. Aj tento raz to bolo milé stretnutie, ktoré nám skrášlili niektorí žiaci krátkym programom. Dovidenia o rok.

foto     video

Mikulášsky bazár

Vo štvrtok sme nakupovali za symbolické ceny - Mikulášsky bazár nás pobavil aj potešil.

o čo ide?       plagát      foto    vďaka

Krúžok FYZ
 na exkurzii v SACHSe

Deň zdravia

Dňa 24.10.2018 sa na našej škole uskutočnil Deň zdravia. Žiaci sa venovali rôznym športovým aktivitám, hovorili o zdravom životnom štýle, o škodlivosti drog, fajčenia, vypočuli si prednášky odborníkov z Ligy proti rakovine, z SČK, z radov príslušníkov polície, tiež sa dozvedeli zaujímavosti o mede a čajoch, z ktorých mali pripravenú aj ochutnávku, mali možnosť dozvedieť sa a vyskúšať si základy zo sebaobrany, dievčatá sa mohli dozvedieť, ako sa správne starať o pleť, starší žiaci sa venovali mladším s PEER programom a hliadkami mladých zdravotníkov...

foto       video        program

Jesenný zber papiera

V dňoch 17. 9. 28. 9. sme zbierali papier. Žiaci zo ZŠ spolu s deťmi s MŠ nazbierali 13 384 kg. Na prvom stupni ZŠ získala prvenstvo trieda 2. A, druhé miesto získala 1. A, tretie 3. B. Na druhom stupni ZŠ získala prvenstvo trieda 8. B, druhé 9. A a na treťom sa umiestnila trieda 9. B. Víťazné triedy aj jednotlivci boli odmenení. Ďakujeme všetkým žiakom, deťom a tiež rodičom, ktorí sa zapojili do tohto zberu.

VYV - Cesta okolo sveta

13. 10. mala uzávierku výtvarná súťaž Cesta okolo sveta. Súťaž je zaradená do súťaží Tirnavia Trophy 2019. Naša žiačka Patrícia Blažeková zo 6.B získala krásne druhé miesto. Blahoželáme :-)))

diplom    vyhodnotenie

Otvorenie nového školského roka

Začali sme 3. septembra o 8,00 hod. Prváci sa stretli v telocvični školy, ostatní žiaci v triedach. Prajeme si všetko dobré do nového školského roka.

foto    video

Letný tábor Atomček