desiata

oznamujeme

Kedysa najeme?

harmonogram stravovania

Ako to v jedálni funguje?

- Od 2.5.2007 sa v našej škole vydáva strava na základe evidencie čipovými kartami. Žiaci sa čipom zaevidujú v jedálni každý deň vždy pri preberaní obeda.

Čip je možné zakúpiť v hodnote 3,30 u p. Radky Čapekovej, pracovníčky v školskej jedálni na našej škole. Nájdeme ju v školskej jedálni alebo vo vestibule školy. Jej pracovná doba je:

Po od 9,00 - 15,30 hod.
Ut od 9,00 - 15,30 hod.
St od 9,00 - 15,30 hod.
Št od 9,00 - 15,30 hod.
Pi od 9,00 - 15,30 hod.

Po ukončení stravovania na našej škole (skončená školská dochádza, prestup na inú školu...) žiak vráti čip a dostane naspäť 3,30 .

- Je dôležité, aby rodičia žiakom zaplatili stravu do 20-teho na nasledujúci mesiac.
- Ak žiak nebude mať obed zaplatený, nemôže ho dostať!             cena za obed

- Platbu je možné uskutočniť rôznym spôsobom, čo zároveň znamená rôzne dlhý čas, kým peniaze prídu na Jedáleň ZŠ Spartakovská:

- poštovou poukážkou (pripísanie na čip trvá asi 10 dní)
        - vkladom na číslo účtu IBAN SK10 5600 0000 0011 1231 2003 Prima banka
          Slovensko (2 dni - najrýchlejší spôsob)
        - trvalým príkazom z účtu - (3 dni)
- Do jedálne sa z hygienických dôvodov vstupuje v prezuvkách, a preto treba rešpektovať aj zákaz vstupu rodičom či iným osobám "z vonka" do priestorov jedálne.
- Akékoľvek informácie o stravovaní získate na tel. čísle 033/3236902

Ako sa odhlásiť z obeda?
Odhlásenie z obeda je možné urobiť aspoň deň vopred, najneskôr do 13,00 hod. nahlásením pracovníčke v našej jedálni p. Radke Čapekovej alebo osobne či na tel. čísle 033/3236902 (Jedáleň ZŠ Spartakovská Trnava, kde sa obedy pripravujú).

V prípade, že dieťa v prvý deň viacdennej neprítomnosti nestihnete odhlásiť, môžete mu prísť zobrať obed do školskej jedálne v čase od 11,45 do 13,45 hod.

Všetkým stravníkom želáme
menej kriku v jedálni a viacej chuti do každého jedla.

Kde kúpiť kartu na brejky?

Kto nám dá kartu do brejkomatu? Zasa nám pomôže naša milá pani v školskej jedálni Radka Čapeková.
Kto nám poskytne peňažný šek na dobitie tejto karty? Získame ho na pošte. Môžeme však využiť aj internetbanking...
viac info      ako na to

návrat hore

vítame vás